reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko w podróży czyli niezbędnik małego turysty

w takim razie wierzę Wam na słowo ;-) ja w sumie i nad morze i w góry mam daleko, więc w tym temacie trochę nieciekawie jest u nas :baffled: no ale wiadomo - dla chcącego....
 
reklama
ja mam znajoma ktora mieszkala w Olkuszu teraz w gorach chate postawili i wynajmuja pokoje. Anna Wojcik - Olkusz i na NK ma sswoj profil i fotki pokoi itp. zapomnialam miejscowosc ale na NK jest.
 
Ja wole morze bo jestem keniem i dla mnie wypoczynek to lezenie do gory brzuchem ale w gorach bywalam duzo czesciej:-)
 
A dla mnie morze jest fajne, ale na chwilę. Nie lubię wylegiwać się w słońcu. Trochę to dla mnie nudne, a góry są bardziej urozmaicone. Zresztą wolę aktywny wypoczynek. Poza tym w góry mamy bliziutko i to w różne góry, a nad morze cała Polska. No ale nad morze nie jedziemy z innych względów niż te odległościowe.
 
Zgadzam się z Wami, że góry są git. Jednak morze to jest morze :-). Zapachy, klimat i widoki. My góry mamy blisko, nad morze całą Pl a i tak wolę nad morze te zachody słońca ohhhhhhhh. I nie zgadzam się, że nad morzem tylko się człowiek na słonku wyleguje. Tam też aktywnie można czas spędzać. A jak się małe dzieci to wielka piaskowanica to najlepsze rozwiązanie na świecie ;-) hehe
 
Sarisa moja to by tam miała raj na ziemi z tym piaskiem, tylko właśnie podróż mnie chyba najbardziej przeraża. Całą Polskę trzeba przejechać... ale jakbym mieszkała nad morzem to bym pewnie marudziła że do gór mam daleko. Wylegiwanie na plaży lubię może nie cały urlop ale co drugi dzień można na plaży się leniuchować.
 
reklama
Zgadzam się z Wami, że góry są git. Jednak morze to jest morze :-). Zapachy, klimat i widoki. My góry mamy blisko, nad morze całą Pl a i tak wolę nad morze te zachody słońca ohhhhhhhh. I nie zgadzam się, że nad morzem tylko się człowiek na słonku wyleguje. Tam też aktywnie można czas spędzać. A jak się małe dzieci to wielka piaskowanica to najlepsze rozwiązanie na świecie ;-) hehe


Ja co prawda gór nie mam aż tak blisko ale co do całej reszty zgadzam się z Tobą Sarisa.:tak:
 
Do góry