reklama

dziecko w teatrze?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez chryzantema78, 16 Październik 2009.

1. chryzantema78

chryzantema78 Zaciekawiona BB

Witam! Potrzebuję waszej rady. W przyszłym tygodniu wybieram się na koncert, który zaplanowałam sobie już dawno, bo przyjeżdża do Polski mój ulubiony skrzypek Joshua Bell. Niestety wczoraj okazało się, że moja mama, która miała się zaopiekować córką nie może tego zrobić i na razie nie mogę znaleźć nikogo na zastępstwo, a koncert zbliża się wielkimi krokami (ma się odbyć 21 października). Zastanawiam się więc czy nie wziąć ze sobą córki (ma 7 lat) na ten koncert. Nie wiem czy to dobry pomysł, bo koncert odbywa się w Teatrze Wielkim, dużo ludzi, wielkie osobistości, uroczysta atmosfera i ogólnie ma być ogromnym wydarzeniem kulturalnym, więc nie wiem czy zabranie dziecka byłoby na miejscu, czy wypada? Doradźcie mi?

2. Futrzak

Futrzak Zaciekawiona BB

Oczywiście dzieci do teatrów chodzą z rodzicami. No oczywiście zależy dużo o tego, w jakim są wieku. Ja zbierałam dzieci do teatru wielokrotnie, nie tylko do teatrów dziecięcych. W Teatrze Wielkim kiedyś też byliśmy na "W krainie zaczarowanego fletu". Dzieciom bardzo się podobało i nam również. Warto pokazywać dzieciakom świat teatru moim zdaniem, bo dzieci dużo na tym zyskują.

3. reklama
  4. karolina872

karolina872 Aktywna w BB

Ja byłam ostatnio na balecie "Jezioro łabędzie" i widziałam jedna kobieta przyszła z dziećmi. Na początku się strasznie kręciły i kłóciły o miejsce, a potem pytały średnio co 5 minut kiedy koniec. Lepiej jednak poszukaj kogoś, kto zaopiekowałby się dzieckiem.

5. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Wszystko zalezy od dziecka...Mysle ,ze Twoja Corka jest juz duza dziewczynka i da rade wytrzymac...zawsze jakby co mozecie wyjsc wczesniej...Mozna nawet jej sie spodoba i bedzie chciala raz jeszcze odwiedzic takie miejsce...

6. olgita

olgita Zaciekawiona BB

Syn mojej znajomej ma co prawda 8 lat, a nie 7, ale chodzi z nimi czasem do filharmonii na koncerty bo lubi. Sam uczy się grać na pianinie i dla niego to przyjemność. Jeżeli córka jest grzeczna i lubi chodzić do takich miejsc to czemu masz jej nie zabrać?

7. trrrrrr

trrrrrr Zaciekawiona BB

7 lat to już nie jest, co prawda malutkie dziecko, ale ja bym nie brała córki na taki koncert, bo moim zdaniem to nie jest miejsce dla dzieci. będziesz sie męczyć i ty i córka, a to przecież ma być czas relaksu, dla Ciebie. po za tym jeżeli planowałaś to już od jakiegoś czasu to na pewno masz kupiony bilet wiec miejsca wokół Ciebie mogą już być wykupione. moim zdaniem powinnaś sie postarać o kogoś do opieki.

Poleć forum