reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziecko z wadą serca

reklama
Synek jak miał 3 miesiące zostało zdiagnozowane, że ma 2 wady serca ubytek w przegrodzie miedzyprzedsionkowej i zwężenie zastawki pnia płucnej.Czekamy teraz na wrzesień mamy skierowanie do szpitala do Warszawy na badania i wtedy zdecydują co robić.Nasz kardiolog mówi, że nie ma szans, że to samo wszystko się unormuje, że mamy nastawić się na operację.
 
Drogie mamy mam pytanko do tych mam które mała dzieci z wada serca czy starałyście się o kolejne dziecko ? Czy drugie dziecko też może miedź wadę serca tak samo jak pierwsze dziecko
 
Drogie mamy mam pytanko do tych mam które mała dzieci z wada serca czy starałyście się o kolejne dziecko ? Czy drugie dziecko też może miedź wadę serca tak samo jak pierwsze dziecko
Ja mam córkę z wadą serca. Na szczęście już miała operację, która się powiodła. Jeżeli Bóg da i szczęście nam dopisze, nie będzie miała żadnych powikłań to czeka ją praktycznie normalne życie bez kolejnych operacji.

To nasza pierwsza pociecha, chcieliśmy mieć kolejne dziecko, ale zobaczymy. To był ponoć los, ale planujemy się przebadać, tym bardziej że pierwszą ciążę straciłam.
 
Ja mam córkę z wadą serca. Na szczęście już miała operację, która się powiodła. Jeżeli Bóg da i szczęście nam dopisze, nie będzie miała żadnych powikłań to czeka ją praktycznie normalne życie bez kolejnych operacji.

To nasza pierwsza pociecha, chcieliśmy mieć kolejne dziecko, ale zobaczymy. To był ponoć los, ale planujemy się przebadać, tym bardziej że pierwszą ciążę straciłam.
mój synek miał operacje na serduszko jak miał 3 miesiące wszystko się udało teraz ma 4 latka i jest żywym chłopcem broi a z serduszkiem wszystko dobrze ;) teraz jestem w 2 ciąży i boję się powtórki ale mama nadzieję że tak nie będzie 26 mam badania prenatalne boje się strasznie . A was życzę dużo siły napewno wszystko się uda 🥰
 
reklama
mój synek miał operacje na serduszko jak miał 3 miesiące wszystko się udało teraz ma 4 latka i jest żywym chłopcem broi a z serduszkiem wszystko dobrze ;) teraz jestem w 2 ciąży i boję się powtórki ale mama nadzieję że tak nie będzie 26 mam badania prenatalne boje się strasznie . A was życzę dużo siły napewno wszystko się uda 🥰
To bardzo pocieszające, co napisałaś. Moja malutka miała 10 dni jak miała operację, teraz ma 7 tygodni. Mam nadzieję, że będzie tak jak u Was i moim największym zmartwieniem będzie, że rozrabia 🙂

Rozumiem, że się boisz. Ja też gdy myślę o przyszłości i kolejnej ciąży... Daj znać po badaniach, czy wszystko w porządku. Trzymam mocno kciuki żeby dzidziuś był w pełni zdrowy 😘
 
Do góry