reklama

Dziecko zabrane przez opiekę społeczną

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez olgita, 15 Wrzesień 2015.

1. olgita

olgita Zaciekawiona BB

Czytałam ostatnio o przypadkach, gdzie rodzicom zabrano niesłusznie dziecko z jakichś powodów. Zaczęłam się na tym zastanawiać i mam mieszane uczucia. Myślicie, że w niektórych przypadkach faktycznie dziecko zostało zabrane przez opiekę społeczną niesłusznie, czy skoro zostały podjęte takie kroki to musiał być jakiś powód?

2. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Mi się wydaje, że w takich przypadkach zawsze musi być jakiś powód, ale również może być tak, że po sąsiedzku komuś dana rodzina nie odpowiada i zgłaszają np. do MOPS-u, wtedy jak ktoś będzie chciał się doszukać to na pewno coś znajdzie. Mojej znajomej która miała aż 7 dzieci, też zabrali po śmierci łóżeczkowej najmłodszego.:angry:

3. reklama
  4. kasinek

kasinek będę mamą!

No właśnie, tak naprawdę jak opieka społeczna z jakiegoś powodu już się zainteresuje i zacznie grzebać, to tak naprawdę w każdej rodzinie czegoś się może doszukać... nie ma rodzin idealnych. W ogóle w październiku do kin wchodzi film "Obce niebo" i on właśnie jest w tej tematyce. Jestem ciekawa jak ten problem będzie tak ukazany.

Poleć forum