reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień Babci i Dzień Dziadka

ja tez nie bedeszalała bukiecik slodki dla babć i jakis drobiazg ale nie wiem jaki a dla dziadka hmmmm albo dla babć nalewka 'babuni a jest nalewka dziadka???
 
reklama
my zamówilismy dla jednej częsci Dziadków kalendarze z Hubkiem w roli głównej, a dla drugiej części Dziadków kalendarze z Hubkiem i jego kuzynką (młodsza od niego o miesiąc)
 
ceramiczne aniołki z miejscem na świeczkę :tak: żaden szał ale co tam ;-)

p1220362ih4.jpg
Gosia aniołki śliczne,a powiedz mi czy kupiłaś je w sklepie zwykłym czy zamówiłaś na allegro?:confused::confused::confused:
Dzięki za pomysł my chyba też damy takie aniołki:tak::tak::-D:-D:-D:-)
 
Dla Babć kwiaty:tak:,a dla Dziadków??//????:szok:
No ale się cieszę,że mama nas już zaprosiła na niedzielę na obiad(do teściowej pójdziemy tylko na kawke w tygodniu-na króciutko,hi,hi):tak:
 
a ja kupilam dla babć ksiązke robienie na drutach dla poczatkujacych druty i wełnę a dla dziadkow nalewke babuni ale napisze nalewka dziadka i przykleje i gotowe.
 
reklama
Do góry