reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień Babci i Dzień Dziadka

reklama
Kalendarz super poprostu tez bym taki chciala ale nie mam pojecia jak , kiedys mialam program do tego ale gdzies znikl:-(
 
I co ,prezenty podobały się Babciom?

U nas wszystkie zadowolone,babcie Kubusia i męza (moim zapalilismy świeczuszkę na grobie).Byłam nawet u teściowej w pracy:)szok::szok::szok:),była zachwycona postepami Kuby(oczywiście wg niej to wszystko geny mojego męża i po nim taki zdolny i śliczny,hi,hi), nie widziała go dawno,no i znowu chciała mi mleko wlac do kawy(od roku nie wlewam,a ona nadal nie wie).Na koniec jeszcze była batalia pt"Dlaczego nie chcesz dać Kubie lizaka?":no:Więc ja jej na to,że Kuba nie jada takich słodyczy i może go poczęstowac jabłuszkiem(oczywiście nie chciał,bo nic ostatnio nie chce jesć).Starałam się być bardzo miła,ale.....już wymiękałam.

A u mojej mamy rewelacja,Kuba szalał na całego.Ja opoczywałam,a mały tylko wędrował po pokojach i wynajdywał,co można by zbroić.:-DSzczęśliwa Babcia nie odstepowała go na krok.:-D
 
Oliwka niestety musiała zostać w domu, bo nie mogłam z nią pojechać z temp 39 stopni :-( Moje starszaki pojechały same do moich rodziców. Jutro jadą do teściów. Na prezent zrobili kalendarze ze swoimi zdjęciami, sami, bez mojego udziału, ja tylko naszykowałam zdjęcia Oliwki. Kalendarz taki prosty, bez ozdób wielkich, ale taki chcieli. Wyszło im nawet nieźle jak na pierwszy raz, owszem, jest kilka niedociągnięć, np. zapomnieli zaznaczyć niedziele na czerwono :-D ale moi rodzice i tak byli zachwyceni, zobaczymy jak jutro teściowie :-)

Na stronie tytułowej kalendarza umieścili życzenia:



A reszta wyglądała tak:












 
Kasiad, kalendarz swietny:tak:


A co do naszego prezentu to tescie byli starsznie wzroszeni.....:sorry2:tesciowa zachwycona ......

Z siostrami zajechalysmy tez do naszych babc z bukietami kwiatow.....cieszyly sie bardzo....no i dzidziusiowie nasi dostali po zniczach:-:)sorry2:
 
W tym roku kalendarza nie robimy....nie ma na to czasu:)
dziadki beda musieli zadowolic sie kwiatkami i czyms nie wiem jeszcze czym/....
 
reklama
Do góry