reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Ja na szczęście się nie martwię prezentami dla babć i dziadków, mam już prawie dorosłe dzieci i one same coś zazwyczaj wymyślają :tak:
 
reklama
Moje dzieciaki już coś szykują, narazie zbierają zdjęcia - robią w tym roku własnoręcznie album swoich zdjęć z dziadkami.
 
dziewczyny niektóre z was robiły w zeszłym roku czy 2 lata temu takie kalendarze ma moze któras fajny programik do tego bo ten ktory ja sciagnełam jest fajny ale nie moge go wydrukowac juz gotowego kalendarza
 
Też miałam w planie podarować kalendarz dla Babci i Dziadka ale jak co roku za późno sobie to wszystko planuję i nic nie wychodzi.
Myślę o jakiejś laurce, wierszyku w wykonaniu synka i jakoś bukiet kwiatów. Sama teraz wzięłam udział w konkursie na najpiękniejsze życzenia dla Babci i Dziadka bo do wygrania jest piękny bukiet kwiatów z dostawą dla obdarowywanego. Super by było wygrać :) byłby to zapewne przyjemny prezent.
 
A my upieczemy jakies ciacho w kształcie serca,no i cos do tego,ale nie wiem jeszcze,jakiś drobiazg.;-)
 
reklama
dziewczyny niektóre z was robiły w zeszłym roku czy 2 lata temu takie kalendarze ma moze któras fajny programik do tego bo ten ktory ja sciagnełam jest fajny ale nie moge go wydrukowac juz gotowego kalendarza

Nie pomoge - my przez neta zamawiamy w Ankarze w Gdansku

nam by juz nie odpuscili - kalendarz juz jest tradycja i wszyscy czekają:tak::-D:-)

To tak jak u nas:happy2::happy2:
 
Do góry