reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

reklama

Dzień Dobry, pomoże ktoś ?

reklama

Kaamilaaa

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
W Internecie jest mnóstwo kalkulatorów. Patrzac na date ostatniej miesiączki czYli 22.10 dzis jesteś w 10tygodniu i 6 dniu ciąży tak jak okreslil to lekarz. Skoro tylko 10-11listopada byl pelny stosunek to wtedy musialas zajsc w ciążę.

Kaamilaaa

Rozwiązania
1
Tak, skoro ostatnia miesiaczka byla u Ciebie tego 22.10 a stosunek 10-11.11 czyli okolo 20-21dzien cyklu to widocznie wtedy mialas owulacje i wszystko sie zgadza.
Sciagnij sobie jakas aplikacje np preglife, wpisz date ostatniej miesiączki, dlugosc cyklow i wyliczy ci tak samo i tego sie trzymaj.
To byla twoja pierwsza wizyta u lekarza ? Dlaczego dopiero teraz poszlas jesli moge zapytac ?

Kaamilaaa

Rozwiązania
1
Byłam za granica w Stanach u ginekologa i określił ze wczesny 5 tydzień ciąży ( to był 4 grudzień 2018r), chciałabym z ciekawości wiedzieć kiedy doszło do zapłodnienia z ciekawości czy jest możliwość ze zaszłam w ciąże tego 27 października w ostatni dzień okresu ( lub 1 dzień od razu po okresie) czy 10-11 listopada? Już mi się miesza, ile tygodni by było od 27 października (jeśli wtedy by doszło do zapłodnienia) a ile tygodni jeśli by doszło do zapłodnienia 10-11 listopada.. dziękuje za pomoc
Tygodnie ciazy zazwyczaj liczy sie od dnia ostatniej miesiączki, u ciebie to 22.10. Jesli nie mialas monitoringu cyklu to raczej nie wiesz kiedy zaszlas dokładnie, ale skoro u Ciebie sa tylko dwie opcje kiedy moglas zajść to pierwsze co to nie wydaje mi sie zebys zaszla tego 27.10 skoro nie bylo wtedy nawet pelnego stosunku

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry