reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień Dobry, pomoże ktoś ?

reklama
Rozwiązanie
Byłam za granica w Stanach u ginekologa i określił ze wczesny 5 tydzień ciąży ( to był 4 grudzień 2018r), chciałabym z ciekawości wiedzieć kiedy doszło do zapłodnienia z ciekawości czy jest możliwość ze zaszłam w ciąże tego 27 października w ostatni dzień okresu ( lub 1 dzień od razu po okresie) czy 10-11 listopada? Już mi się miesza, ile tygodni by było od 27 października (jeśli wtedy by doszło do zapłodnienia) a ile tygodni jeśli by doszło do zapłodnienia 10-11 listopada.. dziękuje za pomoc
Tygodnie ciazy zazwyczaj liczy sie od dnia ostatniej miesiączki, u ciebie to 22.10. Jesli nie mialas monitoringu cyklu to raczej nie wiesz kiedy zaszlas dokładnie, ale skoro u Ciebie sa tylko dwie opcje kiedy moglas zajść to pierwsze co to nie...
W Internecie jest mnóstwo kalkulatorów. Patrzac na date ostatniej miesiączki czYli 22.10 dzis jesteś w 10tygodniu i 6 dniu ciąży tak jak okreslil to lekarz. Skoro tylko 10-11listopada byl pelny stosunek to wtedy musialas zajsc w ciążę.
 
Tak, skoro ostatnia miesiaczka byla u Ciebie tego 22.10 a stosunek 10-11.11 czyli okolo 20-21dzien cyklu to widocznie wtedy mialas owulacje i wszystko sie zgadza.
Sciagnij sobie jakas aplikacje np preglife, wpisz date ostatniej miesiączki, dlugosc cyklow i wyliczy ci tak samo i tego sie trzymaj.
To byla twoja pierwsza wizyta u lekarza ? Dlaczego dopiero teraz poszlas jesli moge zapytac ?
 
Byłam za granica w Stanach u ginekologa i określił ze wczesny 5 tydzień ciąży ( to był 4 grudzień 2018r), chciałabym z ciekawości wiedzieć kiedy doszło do zapłodnienia z ciekawości czy jest możliwość ze zaszłam w ciąże tego 27 października w ostatni dzień okresu ( lub 1 dzień od razu po okresie) czy 10-11 listopada? Już mi się miesza, ile tygodni by było od 27 października (jeśli wtedy by doszło do zapłodnienia) a ile tygodni jeśli by doszło do zapłodnienia 10-11 listopada.. dziękuje za pomoc
Tygodnie ciazy zazwyczaj liczy sie od dnia ostatniej miesiączki, u ciebie to 22.10. Jesli nie mialas monitoringu cyklu to raczej nie wiesz kiedy zaszlas dokładnie, ale skoro u Ciebie sa tylko dwie opcje kiedy moglas zajść to pierwsze co to nie wydaje mi sie zebys zaszla tego 27.10 skoro nie bylo wtedy nawet pelnego stosunku[emoji57]
 
Rozwiązanie
Do góry