reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień dobry proszę o poradę.

amcia8232

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2016
Postów
3 777
Miasto
Poznań
Mam córeczkę Lene , ma 13 mc. Od 2 tygodni lub 3 tygodni wymusza wszystko krzykiem i kwiczeniem. Od rana do wieczora jeżeli jest coś po nie jej myśli po prostu kwiczy. Próbowałam wszystkiego i nic to nie daje. Lenka była naprawdę spokojnym dzieckiem kochanym nie miałam z nią problemu . Teraz po roczku strasznie sie zmieniła. Nie chce zostawać sama bezemnie nawet przez chwilę. Jeżeli ona pójdzie bezemnie np pokój obok to ok ale jeżeli ja chce wyjść z pokoju coś zrobić i ma zostać z Tata to dzieje się masakra i tak przez cały dzień. Patrzyłam czy ma skok ale wydaje mi się ze za późno by był... co mam robić pomocy !

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój syn odkąd skończył rok robił tak samo. Sikalam przy otwartych drzwiach bo nie dalo rady inaczej. Trwało to rok. Jak skończył 2 latka zajął się sam sobą i zabawkami. Powodzenia. Ja jestem teraz w ciazy i liczę się z tym ze przede mną znowu ten okres 1-2 latka
 
U nas było podobnie, też synek nie chciał z nikim zostawać poza mamą, nawet jeśli wychodziłam tylko do pokoju obok to zaraz mnie szukał, jak już naprawdę miałam dość, to zostawiałam dziecko z mężem i szłam na spacer, na zakupy, gdziekolwiek żeby tylko pobyć chwilę sama, jeśli masz taką możliwość to z niej skorzystaj. Dodatkowo kiedy nasz synek próbował wymuszać krzykiem to staraliśmy się mimo wszystko być konsekwentni i nie zgadzać się na jego widzimisię, no i prawdę mówiąc przyniosło to efekt, wprawdzie nie od razu, bo kilka dni trzeba było się jednak przemęczyć, ale szybko (gdzieś po około tygodniu) nauczył się co może a czego nie i teraz nawet jeśli czasem próbuje wymusić, to jednak ta histeria trwa znacznie krócej.
 
Ale nie wiem czy to chce rzadz dnia nami czy skok rozwojowy eh . Ja nawet nie mogę leżeć na łóżku bo ona zaczyna robić histerię muszę stać przy łóżeczku . Naprawdę tak z dnia na dzień z aniołka na potworka ..

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam,
Co masz na myśli mówiąc, że próbowałaś wszystkiego? Zastanów się, czy nie ma to związku z ząbkowaniem. Jeśli tak, może warto pomyśleć o jakiejś maści znieczulającej na dziąsła?
 
Do góry