• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Dzień Dobry

Witam wszystkie mamusie ::)
Na Wasze forum trafiłam przypadkowo :-) Bardzo mi się spodobało i postanowiłam tu zostać.Hm.... Wypadałby się przedstawić ::)
Mam na imię Weronika mam 22 lata i jestem mamą 3 letniej Natalki (Natalka debiutuje jako przedszkolak)I 2 letniej Emilki(Emilka jeszcze jest z mamusią w domu ;-))
Mieszkamy sobie w Warszawie.
Pozdrawiam bardzo serdecznie mamusie (tatusiów) i Wasze pociechy
 
reklama
Witam nowe mamy i ich pociechy na forum :) zapewne znajdziecie dużo rzeczy które się wam przydadza a także może i Wy pomożecie niektórym dziewczynom w ich problemach :). Pozdrawiam
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry