reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień dziecka tuż tuż:)

D

Deleted member 176021

Gość
Pytanie tygodnia:) Jakie są Wasze pomysły na prezent dla dzieciaczkow:)
Może coś podlapie, jakiś pomysł:D
 
reklama
Mój starszy syn ma urodziny 3 czerwca, także myślę, że załatwię sprawę za jednym zamachem i pójdę z dziećmi na jakieś mega fajne lody, bo nastolatka do zoo nie zabiorę :p A zabawek na dzień dziecka nie kupujemy, spędzamy ten czas razem, jak wyżej wspomniane lody, zoo czy też inne bajery.
 
8 latek dostanie zestaw klocków Minecrafta + kino
8 miesięczne fontannę z piłeczek
 
Oczywiście poświęcę ten czas na spędzenie z dzieciakami z rodziny. Organizuję im sama animacje i eksperymenty. Wspólnie z rodziną przygotowujemy przekąski i jedzenie. To ma być nasz czas. Czas radości i wielkiego uśmiechu :) Moje maleństwo niedługo przyjdzie na świat.
 
Ja też jestem zwolenniczką wspólnego wyjścia - jak będzie łądna pogoda to idziemy na rowery i na lody, potem wieczorem na basen i gramy w planszówki (dostanie jedną nową)
 
reklama
Ja co prawda własnego dziecia nie mam ;) ale zabieramy mojego chrześniaka do salonu wirtualnej rzeczywistości. Kiedyś korzystałam z gogli VR u znajomego na imprezie, oglądałam horror i powiem wam, że efekt wow ;) z chrześniakiem idziemy do VR Project, akurat teraz mają zniżkę 35% z okazji dnia matki i dnia dziecka :)
 
Do góry