reklama

Dzień Dziecka

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez nikita33, 30 Maj 2006.

1. nikita33

nikita33 Fan(ka)

...bo my wybieramy się na imprezę organizowaną w mojej pracy, a dokładnie przez firmę, tylko w plenerze. Ciekawa jestem, jak będzie, mam nadzieję, że mój dwulatek nie będzie się nudził. A Wy - czy planujecie dla swoich dzieci jakieś atrakcje w związku z ich świętem. Dodam, że raczje nie przewiduję prezentów rzeczowych. Tak sobie myślę, żeby wprowadzić taki zwyczaj, że ten dzień - to święto rodzinne, kiedy to spędzamy razem czas na fajnej zabawie, nie musi być prezentów w postaci zabawek. Hehe, ciekawe co na to powie moje dziecię, jak już będzie starsze ;)

pozdrawiam
    nikita

2. apanasek

apanasek Początkująca w BB

My, jako że mieszkamy na wsi, wybieramy sie z nasza córką do miasta do teatru i na salę zabaw a potem MC Donald i jakies lody. Młody niestety za mały na jakikolwiek rozrywki więc dostanie kolejną grzechotkę a za rok na pewno bedzie sie równie dobrze bawił co siostra

3. reklama
  4. Lady_Marcelina

Lady_Marcelina młoda mamusia

Czy macie już jakieś plany na Dzień Dziecka w Warszawie? Idziecie na jakieś zorganizowane imprezki ? Jakie macie plany ?

5. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

My jak co roku wybieramy sie na Kępę Potocka do Miasteczka N
    www.n.pl/miasteczko
    jest fajnie, zawsze dzieci mogą sie fajnie pobawić i wygrac.To lepsze niz chodzenie po centrum handlowym.

6. Krystyna28

Krystyna28 Zaciekawiona BB

Ole!

Pogoda ostatnio taka, że czuje się usprawiedliwiona, że więcej czasu spędzam z dziećmi przed komputerem. Powodu do dumy nie ma, ale jak już siedzieć, to przy czymś sensownym, a nie strzelanka, wyścigi, czy inne głupoty.

Ciufcia.pl to ja już znam do dawna, dzieci znają prawie na pamięć, już się bałam, że trzeba będzie znaleźć jakiś nowy portal z sensownymi grami dla dzieci, a tu patrzę - Klub Ciufcia (http://ciufcia.pl/klub-ciufcia), nowa kraina i że dostęp jest za darmo w ramach tygodnia dziecka...:confused:

Tydzień dziecka:-) - zabawne, moim się chyba spodoba bo to latający sterowiec z nowymi łamigłówkami. Matko z córką, ale się tam pstrykają! Chyba można polecić na taką aurę jak dzisiaj!

Całuski Mamuśki!

Ostatnia edycja: 28 Maj 2010
  7. agnieszka.malczewska

agnieszka.malczewska Zaciekawiona BB

Jeśli pogoda dopisze to wybierzemy się do zoo, zabierzemy moją chrześnicę, i obie dostaną kolejne zestawy lego duplo, już upatrzyłam jakie, dla mojej misi zestaw z pandą a dla starszej fotosafari :-D

8. Eminem

Eminem Fanka BB :)

W tamtym roku byliśmy w zoo, super zabawa, teraz już zaplanowaliśmy z mężem, że pojedziemy do znajomych do Gdańska;)

9. marusiaczek

marusiaczek Fanka BB :)

a my jedziemy do ZOO w Warszawie, pozniej jakies zakupy i koniec .:)

10. reklama
  11. karo_lip85

karo_lip85 Zaciekawiona BB

Widzę, że nie tylko my byliśmy w ZOO :D
    Jakie zwierzaki najbardziej podobały się Waszym dzieciaczkom? Stasiu chyba jeszcze jednak jest trochę za mały, strasznie się nudził, biegał i generalnie niezbyt był zainteresowany zwierzętami ;) Za to my z mężem bawiliśmy się świetnie :p

Poleć forum