reklama

Dzień kobiet

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez sama, 8 Marzec 2006.

1. sama

sama Fanka BB :)

I jak tam dziewczyny dostałyście dzisiaj coś od swoich panów? Bo ja się muszę pochwalić, że dostałam różę, tulipana, coś słodkiego.
    No panowie się postarali :laugh: :laugh: :laugh:

2. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Ja też dostałam kwiatki, ciasteczka, buziaczki..... mówcie co chcecie, ale lubię to święto ;)

pozdrawiam
    nikita

3. reklama
  4. Megi80

Megi80 Mama Krzysia i Oleńki

Ja również dostałam życzenia od małżonka (niestety przez telefon, bo jest w delegacji), od synka ogromnego buziaka a od taty rózę.
    Też lubię to święto.

5. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

ja dostałam od męża różę i brat też podarował mi różę :) a Lenka dostała od taty różę a od wujka(mojego brata)tulipana :) moja mała kobietka :D

6. agatulka25

agatulka25 Mamusia Zuzi i Maksa

wyżaliłeś się chyba za wszystkie czasyyyyyyyyyyyyyyy

7. agatulka25

no to chyba spotykałes same kelekie dziewczyny ja mam 2 dzieci i pracuje na utrzymanie domu razem z mężem nie jestem na jegooo utrzymaniu
    dumam czemu taki portal czyli typowo kobiecy wybrałeś??/

8. agatulka25

patrząc na że tak powiem odzew na twoje zdanie o kobietach czyli prawie zerowy nie trafiłeś w te jak uważasz 90% takich kobiet

9. agatulka25

kurcze a ja ta głupia w tym przedziale 10% jestem i mnie to pikuś czy ma auto czy jedzie autobusem czy jest chudy czy napakowany
    mój świat wiruje i kręci się tylko iwyłącznie w okół moich pociech i powiem ci że 90% kobeit z tego portalu tez tak myśli zapewniam cięeee

10. reklama
  11. agatulka25

no to musisz bardzoe złe trafiać doradzam szukac gdzie indziejjjjj

12. agatulka25

heheheheeee a kto wieeee jaki ty kobiety lubisz
    mam wrażenie ze twoje że tak powiem partnerki były typowymi blondynkami spotkanymi w dyskotece

Poleć forum