reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień Matki

Dołączył(a)
25 Maj 2022
Postów
2
Moja matka od kad pamiętam woli spędzać dzień matki ze swoją matka, niż ze mną swoją jedyną córką. Mam tego dosyć i mnie to boli. Matka jest wezniesza niż jedyne dziecko. W tym roku 1 raz będę obchodzić swój dzień matki bo mam dziecko. Słyszałam jak moja matka obgadywala mnie dl ojca, że dalam jej dzisiaj prezent ale ona i tak jedzie do swojej matki i jak będę miala znowu pretensje to ojciec ma mi nagadać, jeszcze jego buntuje przecieków mnie. To jest chore. Mam tego dosyć do teho stopnia że w ogóle jutro do niej nie pojde tylko wysle sms. W tamtym roku to był ostatni dzień matki kiedy ją odwiedziłam, oczywiście po uprzednim odwiedzeniu przez nią jej matki. Koniec z tym. Mam dosyć bycia traktowana jak g@wno. A jestem jej jedynym dzieckiem. Babka umrze a ona zostanie sama bo juz w tej chwili się od niej odwracam. Mam dość!
 
reklama
Moja matka od kad pamiętam woli spędzać dzień matki ze swoją matka, niż ze mną swoją jedyną córką. Mam tego dosyć i mnie to boli. Matka jest wezniesza niż jedyne dziecko. W tym roku 1 raz będę obchodzić swój dzień matki bo mam dziecko. Słyszałam jak moja matka obgadywala mnie dl ojca, że dalam jej dzisiaj prezent ale ona i tak jedzie do swojej matki i jak będę miala znowu pretensje to ojciec ma mi nagadać, jeszcze jego buntuje przecieków mnie. To jest chore. Mam tego dosyć do teho stopnia że w ogóle jutro do niej nie pojde tylko wysle sms. W tamtym roku to był ostatni dzień matki kiedy ją odwiedziłam, oczywiście po uprzednim odwiedzeniu przez nią jej matki. Koniec z tym. Mam dosyć bycia traktowana jak g@wno. A jestem jej jedynym dzieckiem. Babka umrze a ona zostanie sama bo juz w tej chwili się od niej odwracam. Mam dość!
Yyy... A to jest dzień dziecka, czy dzień matki? Czy kobieta mając swoje dziecko przestaje automatycznie być dzieckiem innej kobiety?
To wspaniałe, że twoja mama pielęgnuje ten dzień. Tym bardziej jak sama piszesz "babka umrze". Masz bardzo egoistyczne, roszczeniowe podejście.
 
Moja matka od kad pamiętam woli spędzać dzień matki ze swoją matka, niż ze mną swoją jedyną córką. Mam tego dosyć i mnie to boli. Matka jest wezniesza niż jedyne dziecko. W tym roku 1 raz będę obchodzić swój dzień matki bo mam dziecko. Słyszałam jak moja matka obgadywala mnie dl ojca, że dalam jej dzisiaj prezent ale ona i tak jedzie do swojej matki i jak będę miala znowu pretensje to ojciec ma mi nagadać, jeszcze jego buntuje przecieków mnie. To jest chore. Mam tego dosyć do teho stopnia że w ogóle jutro do niej nie pojde tylko wysle sms. W tamtym roku to był ostatni dzień matki kiedy ją odwiedziłam, oczywiście po uprzednim odwiedzeniu przez nią jej matki. Koniec z tym. Mam dosyć bycia traktowana jak g@wno. A jestem jej jedynym dzieckiem. Babka umrze a ona zostanie sama bo juz w tej chwili się od niej odwracam. Mam dość!
Czy Ty jesteś zazdrosna ? Bo tak to brzmi troche ...
 
Ale chciałaś się wygadać tutaj na forum i szukać poparcia? To chyba go nie znajdziesz. Z tego co piszesz to wnioskuje,że Twoja mama nie spędza całego dnia z babcią. Więc nie wiem w czym problem. Dzień ma 24 godziny. Da się pogodzić jedno z drugim.
 
Łooo czyli nie tylko ja to tak widzę, że jeśli twoja mama jeździ do babki no to umówmy się - jeździ do swojej mamy.
Babka pewnie ma już swoje lata.
Ja u swojej mamy byłam np wczoraj bo wiadomo że nie da się wszystkiego pogodzić.
Jest mama mojego męża. Jest mama mojej mamy i mama mojego taty.
Każdy ma mamę i chce jej sprawić przyjemność.

Kurczę sorry ale to takie tupanie nóżką " ja chcę, ja chcę , ja chcę " .
 
Ale w czym masz problem? To takie dziwne, że Twoja mama chce złożyć swojej mamie wizytę w tym dniu? Niech odwiedzi babcie, a Ty ja odwiedź wcześniej lub później. Albo spędzicie go we trzy.
To, że jesteś jednym dzieckiem nie sprawia, że jesteś pępkiem świata i mama musi się pod Ciebie podporządkować. Dorośnij!
 
reklama
Tak szukałam wsparcia i go nie znalazłam. Trudno ja wiem co czuje i jak jest. Nie znacie sytuacji.
Wszystkie odpowiedzi są w oparciu o Twój post i to co w nim zawarłaś. Nie wiemy jak jest naprawdę. Nie jesteśmy w Twojej skórze. Jeżeli Ty się z tym źle czujesz to może warto porozmawiać z mamą a nie wylewać żale na forum.
 
Do góry