reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

b]Witam Wszystkich [/b]:)

Bardzo się cieszę, że znajdujecie choć chwilkę na pogaduszki :)
Doxa, rzeczywiście troszkę cię nie było ;D Witaj!
KasiuN, co słychac u maluszka? Masz nowe wieści?

Chyba nigdy nie wyjdę z zaległosci w pracy..te Julcine choróbska zazwyczaj kończą się kiedy już mam zaległości
i nadrabiam je aż do nastepnej infekcji przyniesionej z przedszkola - czuję sie wyssana od środka.. oby do wiosny!

Pomimo nieustannego "cwału" życia staramy się jednak trochę oderwać od problemów dnia powszedniego i w zeszły weekend bylismy w Krakowie :) Potem było zwiedzane Wieliczki - humory dopisały, pogoda była przesliczna :)

Wikiwerko,
Ja także widzę z dnia na dzień jak Julka dorośleje.. zasób słownictwa powieksza się niemal z minuty na minutę, lubi używać wyszukanych zwrotów i w lot łapie niuanse.. Bardzo lubi liczyć :) Ostatnio bardzo interesuje się astronomią - układa konstelacje.. mnie także szkoda, że nie mogę byc z nią cały czas..
30 marca idziemy na echo serca - zobaczymy co z tym Julcinym serduszkiem - póki co spać nie mogę, martwię się bardzo..





 
reklama
Czesc wszystkim! Kacperek wazyl wczoraj 1780!!! Pije butla juz nie pasteryzowane mleko. Jest dobrze tylko monitor oddechu czasami piszczy, bo ma lapie tanie nie glebokie bezdechy. Ale pielegniarki i rodzice sa czujni i zawsze go po pleckach postukaja i maly sie wybudza. Nie mam teraz czasu pisac, potem tu zajrze. Pozdrawiam.
 
Agawa ale Julka już duża! Nie mogę się doczekać kiedy mój synek zacznie mówić itp. Dużo zdrówka dla Julci!
 
Wikiwerka - nawet na zdjeciach waszych widac ze Wiki jest spokojniejsza, a werka to maly lobuziak :laugh:. U nas jest identycznie. Kuba to zywiol. Wszedzie go pelno. Wszedzie wejdzie. Rozwija sie o wiele szybciej niz kamilek. Za to jest nieufny do obcych. Placze na ich widok. Od razu robi sie powazny.
A kamilek - jest bardzo spokojny, za to bardzo towarzyski. Nie boi sie obcych, chetnie idzie do nich na rece i jest szczesliwy ze sie ktos nim zajmuje - nie wazne ze widzi go po raz pierwszy w zyciu ;D Tez jest calusny i lubi sie przytulac

Agawa - z Julci to juz dorosla panna :laugh: Teraz musicie pomyslec o rodzenstwie dla niej ;D

My po urodzeniu pilismy mleczko ALPREM - az chlopcy nie wazyli ponad 3 kg. Fajne mleko tylko drogie
 
Agawa. Kacperek pije mleko swojejm mamusi. Dawali mu je po przegotowaniu ( nie wiem dlaczego) a teraz dostaje prosto z cycusia- butla oczywiscie. Aw ktorym tyg urodzilas dzieciatko?
 
KasiuN,
Szczerze mówiąc nie słyszałam aby wcześniaki musiały dostawać mleko matki "po przegotowaniu".. przecież przegotowane mleko pozbawione jest przeciwciał, które są tak potrzebne tej maleńkiej istotce.. może pomyliłaś się i chodziło o podgrzanie? Ja oddawałam na początku mleko do Laktarium i kiedy Juleczka miała je otrzymać poprostu je podgrzewano..
 
reklama
No prosze :laugh:Jaki przystojniacha :laugh:Duzy juz z niego chlopczyk :laugh:Niech rosnie duzy i zdrowy. Poprosimyu o wiecej zdjec :laugh:
 
Do góry