reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

on jadl mi zawsze na zadania. Ale przewaznie co 3 godz. A ostatnio i nawet co 2. Probowalam dawac troszeczke kleiku , ale dziurka za mala i bardzo trudno mu ciagnac. A jak zrobie na smoczek do kaszki to musi byc geste. Wczoraj mi zjadl kleiku 120 plus dalam do popicia bo sie zapycha 30 mleka zeby popil. A dzis z 130 zjadl mi tylko 70, glodny byl ale kleiku nie chcial. A zageszczac kazde mleko? Albo marchewka zaostrzyla mu apetyt, bo po wirusie zaczelam dawac marchewe i wtedy sie zaczelo. Własnie probowalam dosypac mu zamiast pol miarki mleka to kleiku i nie chcial jesc, za geste chyba i nie mogl ciagnac:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z firmy z ktorej on je sa tylko takie, on mi ciagnie tylko lateksowym smoczkiem (bo silikon choc ładniejszy to za twardy, i sie bardzo meczy) Humana - sklep producenta - NUK Lateksowy smoczek do butelki 1-M - Kidy.pl

A robie wg przepisu, do mleka 4 lyzki na 200 mleka, ja daje polowe na 130 mleka. Dzis po marchewce znowu byl glodny. Szok, sprobuje dawac kaszki lyzeczka, ale takie geste mozna tylko raz dziennie:( a ja bym probowala zageszczac kazdy posilek. bede probowala.
 
Nadi, ja każde mleko zagęszczam Szymonowi od jakiś 4-5 m-cy. Np. na 150ml. mleka dodaję dwie łyżki stołowe kaszki ryzowej z Bobowity. Nie jest za gęste,ale i nie za wodniste. Uwielbia...pytałam lekarza czy mogę tak każde mleko, bo samego nie chciał pić wcale (np. wypijał 20ml, a reszta do zlewu). Powiedziała, ze nie ma przeciwskazań.
Zreszta Szymon ma bardzo ubogie menu, bo w większości ma odruch wymiotny (tzn. wszystko musi mieć zblenderowane, a i tak nie wszystko mu podchodzi)
 
Byliśmy na ostatnim synagisie, gazometria wyszła dobra. Tlen zmniejszony na 0.4:)
Ale widzę ze sie niektorzy na mnie obrazili za usuniecie wątku. Od osob ktore dały mi tyle dobrych rad nie dostalam odpowiedzi na temat tlenu:(
 
Nadi, myslę, ze to nie jest kwestia "obrażenia się"...
My poprostu tyle naprodukowałyśmy się i nt. tlenu i nt. wielu innych ważnych spraw...a tu poprostu cały wątek zonk...
Były to bardzo ważne informacje i myślę, że przydałyby się innym, a teraz oczekujesz byśmy znowu powtarzały to samo w kółko :sorry:.
Zresztą w sprawie tlenu (schodzenia z niego) nie jestem w stanie pomóc Ci do końca, bo nie znam małego (nie widzę jak reaguje na spadki itp.), a te wszystkie najważniejsze i pomocne info już Ci napisałyśmy...
Myślę, że po tym poście i Ty się nie obrazisz, bo nie o to tu chodzi.
 
reklama
Witam.mam pytanie otóż kuzynka mojego męża ma 10miesięczną córeczkę która się ur w 35tc i ta mała nie siedzi jeszcze w ogóle się nie podnosi ani do siedzenia ani do wstawania na nóżki jak mówiłam kuzynce że może powinna iść z tym do specjalisty to ona stwierdziła że po co wcześniaki tak mają :baffled: Czy to prawda?Nie wiem jakoś tak nie potrafię przestać myśleć o tej małej siedzi mi to w głowie bo ja na pewno bym poszła jakby to było moje dziecko.Dodam że to dziecko wygląda jakby miało pół roku:no:
 
Do góry