reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

reklama
Możesz próbować do Fundacji Polsat, mają pule na dofinansowanie zakupu leków. Nie wiem jednak czy nie jest już za późno - końcówka roku:( Ale próbuj
 
Dziewczyny, wczoraj moja przyjaciółka znalazła zdjęcia moich chłopców na jakimś innym forum!!! Dziewczyna pisała, że to jej dzieci, wcześniaki itd. i ponoć nawet historia identyczna. Koleżanka mówi, że wieczorem tak ją olśniło, że to przecież były zdjęcia i historia moich chłopaków!!! Skasowała historię wybieranych stron i nie pamięta gdzie to było ale szuka tego. Ja jak będę miała wolną chwilę wieczorem to będę szukała, aż mi się wierzyć nie chce, że ktoś może takie rzeczy robić :angry:

I jeszcze jedną dziwna sytuacje mam...Nie było mnie jakiś czas i dziś sprawdziłam pocztę na BB, ok kilku dni dostaję wiadomości na temat jakiegoś wózka, tzn. dziewczyny piszą, że jakiś czas temu ja pisałam, że mam ten wózek na sprzedaż, a inne, że używałam tego wózka....O co tu chodzi??? Wysłałam wiadomości do tych użytkowników aby przesłali mi link gdzie pisałam o wózku (którego nigdy nie miałam).

Przez to zastanawiałam się nawet czy nie usunąć wątku o chłopcach, ale szkoda mi :-( Na razie pousuwałam tylko zdjęcia i filmiki.

P.S.: jak tylko znajdę stronę o której pisałam wkleję link.
 
Niestety nie po raz pierwszy spotykam się z kradzieżą historii, zdjęć...
Nigdy nie pojmę jak tak można:/

Co do wiadomości, ktoś korzysta z Twojego konta, pytanie jak na nie wszedł, dostał się, włamał...

Trzymaj się.
 
reklama
Do góry