reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

No świństwo dosłownie, nigdy bym nie wpadla ze mozna byc taka delikatnie powiedziawszy niefajną osobą i tak zrobic.
Mam do oddania 2 puszki bebilon nenatal premium, jakkby ktos byl chetny moge wyslac.
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie! jestem mamą synka ur. w 32 tyg. w dość traumatycznych okolicznościach; niestety nie potrafię sobie sama z tym poradzić - dotarło to wreszcie do mnie; niestety nie widzę czy tutaj na bb są informacje o psychologach/terapeutach pracujących z rodzicami wcześniaków? szukam kogoś takiego dla siebie - Warszawa lub okolice; bo chyba lepiej by było pójść do kogoś, kto już przerabiał historie z "takimi" rodzicami? jak coś wiecie, proszę napiszcie (najlepiej poprzez pw, to mi na pewno nie umknie); pozdrawiam Was wszystkich;
 
hej dziewczyny mam pytanie odnośnie świadczenia pielęgnacyjnego czy jeśli Kacper uczęszcza do żłobka należy mi się to świadczenie czy musiałabym go zabrać i dopiero wtedy starać się o te świadczenie??
 
yyyy...ale tu chyba nie ma zadnej zalezności???
Nie słyszałam o tym w każdym razie.
Dryndnij do zespołu orzekającego ale nie sądzę zeby żłobek miał wpływ.
 
dzięki Franiowamamo :) mam jeszcze pytanie nigdzie nie mogę znaleźć oryginału orzeczenia o niepełnosprawności czy jest możliwość dostać duplikat??i gdzie się można po niego zgłosić??
 
Magdzik, dzwoń do zaspołu orzekającego, który wydał Ci orzeczenie.
Ja nie mam pojecia:(
Frania orzeczenie zalaminowałam, na wszelki, zeby sie nie zgubiło i nie zniszczyło..
 
ja zalaminowałam legitymację a orzeczenie non stop do czegoś potrzebne było i non stop szło na xero ale udało sie załatwić duplikat jutro jadę odebrać :-)
a i jeszcze jedno pytanie mam nadzieję że już ostatnie Kacper ma orzeczenie ważne od marca 2012 czy to prawda że o świadczenie pielęgnacyjne można składać przez pierwsze 3 msc od otrzymania orzeczenia?? bo ja jeszcze nie składałam teraz chciałam złożyć ale znajoma powiedziała że teraz już za późno dodam że orzeczenie ma do marca 2014r
 
reklama
już wszystko złożyłam na prawie muszę donieść zaświadczenie z zusu no ale mam już to za sobą orzeczenie skserowałam a zalaminowałam żeby tym razem nic się z nim nie stało ( dzięki Franiowa mamo za pomysł ) ile w końcu wynosi te świadczenie pielęgnacyjne 520 zł czy 620 zł bo już się pogubiłam miałam się zapytać w opiece ale oczywiście telefon zaczął mi dzwonić i z tego wszystkiego wypadło mi to z głowy:wściekła/y:
 
Do góry