reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

Mamo Julci, może szas się postarać o rodzeństwo ;-)
Z doświadczenia męża, najstarszego z sześciorga sdzieci, wiem, że gdy ilość dzieci w rodzinie osiąga masę krytyczna, zaczynają się same sobą zajmować ;-)
 
reklama
U nas rodzeństwa w nadmiarze.Jula ma siostre i brata z pierwszego małżeństwa taty i siostre i brata z mojego pierwszego małżeństwa.Fakt wszyscy są już dorośli.Moje dzieci mają 18 i 16 lat,a dzieci tatusia 22i 24 lata.A co ciekawsze to Julcia jest już ciociom ,bo jej najstarsza siostra ma 6miesięcznego synka...
 
To chyba musisz jeszzce wytrzymać te parę miesięcy, aż się będzie mogła bawić ze swoim siostrzeńcem... :)
A wiesz, że żywe i żywiołowe dzieci są inteligentniejsze jako dorośli?
 
Wiem o tym boJulka nieraz potrafi mnie zaskoczyć,Ma z kogo brać przykład i szybko się uczy,a myprzy tym mamay zabawe
 
u mnie róznica wieku między maluchami będzie wynosiła rok, co prawda chciałam odczekać tak 3 lata ale natura wybrała za mnie,meża brat tęz ma dzieci z roczną różnicą, i sądze że to plus bo świetnie się dogadują,a przy tym jedno pomaga drugiemu!

Dzisiejsza noc była okropna,boli mnie gardło chyba grypa mnie łamie i będe misiała oliwke na pare dni wywieść do babci bo nie chce żeby znów brała jakiś ochydny antybiotyk> A ona to już się ich nabrała.teraz kobieta mała spi,ale zapewne długo nie pośpi bo teraz prawie wcale nie chce spac tylko rozrabia i ciągle woła tatatatatat a mama to jak płacze lub coś chce-cwaniak mały
 
u mnie róznica wieku między maluchami będzie wynosiła rok, co prawda chciałam odczekać tak 3 lata ale natura wybrała za mnie,meża brat tęz ma dzieci z roczną różnicą, i sądze że to plus bo świetnie się dogadują,a przy tym jedno pomaga drugiemu!

Dzisiejsza noc była okropna,boli mnie gardło chyba grypa mnie łamie i będe misiała oliwke na pare dni wywieść do babci bo nie chce żeby znów brała jakiś ochydny antybiotyk> A ona to już się ich nabrała.teraz kobieta mała spi,ale zapewne długo nie pośpi bo teraz prawie wcale nie chce spac tylko rozrabia i ciągle woła tatatatatat a mama to jak płacze lub coś chce-cwaniak mały
Życze ci szybkiego powrotu do zdrowia
 
Witam wszystkich, znalazłam wasze pogaduszki, więc się przyłączam. ;-)))

Nie chciałabym zbytnio wcinać się w Wasz temat, ale po prostu muszę się pochwalić. Moja córcia od dwóch dni raczkuje. Bardzo mnie to cieszy i bawi, gdy patrzę, jak się wszędzie gramoli.
A co do choróbek tych dużych i tych mniejszych. Milenka - moja córcia właśnie ma katar i leci jej z noska baaaardzo, ale nie przeszkadza to jej w zdobywaniu nowych terenów w domu.

Pozdrawiam wszystkich...
 
reklama
DZIĘKUJE MAMO JULCI,kuruje sie leże z łózeczku ,mała jest u babci,trochę mi brak tego małego urwisa i jakoś za bardzo cicho w domu.Nie wyobrażam sobie teraz życia bez takiej małej istotki ,brakuje w domu śmiechu ,gaworzenia,a nawet jej płaczu czy marudzenia! Czasem człowiek wysiada i nie ma nerw do dziecka ale jak go nie ma w domu to czuje się nie swojo i tęsknie!!!!!

Oj muszę te chorubsko wyleczyć jak najszybciej,dzwoniłam do babci to malej zdjeli ze strychu lóżeczko i łobuz mały w nim staje i swoje małe ząbki szczerzy ,oj ta moja mała panna .......
Trochę mi małej szkoda bo jak będzie druga dzidzia to nie będe mogła jej tyle czasu poświęcać co teraz ....ale za to tata będzie musiał więcej się nią zajmować!!!!!!!
 
Do góry