reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

WITAJCIE
Pierwszy raz jestem na tym poscie
Chcialabym tez dolaczyc do waszego grona wczesnych rodzicow. Na poczatku przedstawie sie mam na imie Sylwia mam24lata, mieszkam w wielkopolsce. Mam dwoch synow starszy Eryk ma 6 lat, chodzi do zerowki, urodzil sie w 40tyg ciazy i wszystko bylo ok. Drugi Oliwier ma poltora roku urodzil sie w 35 tyg ciazy, waga 2080g, 1 punkt w skali Apqar, zaburzenia oddychania, zaburzenia termoregulacji. Przeszedl szereg rehabilitacji ale teraz jest juz zdrowym wesolym chlopcem.
Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swego grona a jezeli bede mogla pomoc w jakiejs sprawie to chetnie pomoge
POZDRAWIAM WSZYSTKICH
 
reklama
Witaj syl1982wia :-)
Serdecznie zapraszamy do naszego grona:-):-):-)

Jutro mamy z Julką wizytę u nefrologa w CZMP.. trochę się niepokoję :eek:

Pozdrawiam,
Aga
 
Oj dawno tu nie zagladalam. W ogole frekwencja nam strasznie cos ostatnio spadla - czyzby to przez zmiany na forum?
U nas po starem chlopcy skonczyli juz 19miesiecy - o Boze - jak to szybko zlecialo :-) Jeszcze kilka miesiecy i bede mama dwulatkow :-)
Kuba i Kamil coraz bardziej samodzielni. Biegaja jak szaleni, chodza do tylu, po schodach, probuja stac na jednej nodze.Wszedzie sie wdrapuja i wlaza. Sami jedza sztuccami. Widelcem bardzo ladnie a i lyzka coraz czesciej trafia z zawartoscia do buzi :-)
Coraz wiecej mowia. Mozna juz sie z nimi nieraz dogadac. np.
-Kubusiu - zrobiles kupke?
-Tak :-)
A gdzie?
- Tutaj :-) i pokazuje raczka na pampersa.
A przebrac cie?
-Nie!!! I ucieka mamie zeby tylko go nie zlapala :-)
Jednak z nocnikiem odnieslismy maksymalna porazke. Nie chca siedziec, a jak juz siedza to i tak nie zrobia kupki tylko wola zalatwic sie w pieluche. Czekam tylko jak maz bedzie mial w grudniu urlop, to wtedy mamy zamiar sie za to pozadnie wziasc.

Chlopcy juz czesciej sie ze soba bawia. Karmia sie nawzajem, tancza trzymajac sie za raczki. Razem buduja wieze z klockow. Jednak dalej sa na etapie wyrywania sobie zabawek. Kamil musi miec to co ma kuba. A kuba mu ustepuje.
A ja - wiekszosc czasu siedza z chlopcami sama, bo maz duzo pracuje. I czasmi nie moge napatrzec sie na te moje urwisy, a czasami to mam ich serdecznie dosyc. Oj potrafia pokazac jakie z nich diabelki :-)
 
Witam i ja...nie za często, mam wyrzuty smienia, ale nie wyrabiam odkąd poszlam do pracy,Sylwia 1982, witam cieplutko, śliczne bobaski, ja tez mam sześciolatka i czasem slabnę ze smiechu, uwazam że to cudny wiek, niekloptliwy, ciekawski, juz rozumniejszy, jeszcze dziecinny...jedenastolatek ma już fochy, sześciolatek sama slodycz. Codziennie obejmuje mnie i cmokcze " mama kocham cie nad zycie".
Asiuleks, podziwiam za forme...dwoch na raz...jeden Jonatan to za duzo, te jego łażenie, czepianie sie wszystkiego, stałe kwekanie za mna...nawet teraz za noge sie czepia. jak ty wytrzymujesz? Może oni soba sie bawia, to ciebie nie obciązaja, ale moj non stop chce uwagi.
A ws ogole to Jonatan skonczyl roczek, jest zdrowy, wazy 9500 i wszystkow normie, jakby nigdy nie byl wczesniakiem.
ja pracuje jak mowilam, czasu malutko, ale zyczliwie wspominam wsparcie od was w te pierwsze cięzkie dni i miesiące...glowy do góry młode mamy.
 
Cześć! Jestem początkująca tutaj. Mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego grona. Urodziłam moją wcześniaczkę w 33 htb w stanie ciężkim - zamartwica, 3 punkty w skali Apgart. Naszczęście szybko z tego wyszła. Po 20 dniach wróciłyśmy do domu. Teraz tylko ciągle jakieś badania kontrolne. Za każdym razem gdy idziemy do jakiegoś specjalisty martwię się że będzie coś nie tak ale jak na razie wszystko jest w porządku. Jedyne co mnie niepokoi to poszerzenia komór przymózgowych. Malutka miała wylew II stopnia. Teraz jeździmy co jakiś czas na kontrolne USG. Na ostatnim wyszło, że komory boczne się zmniejszyły ale poszerzyła sie przestrzeń podpajęczynówkowa. Nie wiem co to znaczy, 25.10 idziemy do neurologa to się dowiemy.

gosiap- nasze dzieci sa prawie rówieśnikami, ja urodziam 25.05, chętnie wymienię się doświadczeniami. odezwij się jeśli masz ochotę.
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ZUZI Z OKZJI ROCZKU
 

Załączniki

  • glitt46.gif
    glitt46.gif
    68,6 KB · Wyświetleń: 44
To i my sie dolaczamy do roczkowych zyczen:-)
Rosnij duza, zdrowa i sliczna
Jejku - jak to szybko minelo. Jeszcze niedawno pisalas nam jak sie malutka urodzila, jak o nia walczyliscie i sie zamartwialiscie. Dobrze ze to juz za wami .
Pozdrawiamy
 
reklama
Do góry