reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień przed @, test negatywny, mocny ból piesi

  • Starter tematu Usunięty użytkownik 203733
  • Rozpoczęty
U

Usunięty użytkownik 203733

Gość
Dziewczyny, miesiąc temu byłam w ciąży niestety biochemicznej.
Miesiączkę powinnam dostać za ok 2,3 dni. Od kilku dni mam bardzo mocny ból piersi, nie mogę ich nawet delikatnie dotknąć, bolą bardzo mocno.
Rano zrobiłam test, który był negatywny.
Wiem, że najlepiej byłoby jakbym zrobiła betę i zrobię. Jednak czy któraś miała podobnie że test wykonany na 2 dni przed @, albo w dzień @ był negatywny a np za kilka dni pozytywny i ciąża była?
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży miałam tak , że strasznie mnie bolały piersi i były dosłownie jak dwa wielkie bolące kamienie, do tego ból brzucha i krzyży jak na okres, test zrobiłam jakoś 2 dni po spodziewanej miesiączce i wyszedł pozytywny. W obecnej ciąży test pozytywny wyszedł mi dopiero kilka dni po miesiączce, tzn po 2-3 dyniowym plamieniu na brązowo.
 
Ja w pierwszej ciąży miałam tak , że strasznie mnie bolały piersi i były dosłownie jak dwa wielkie bolące kamienie, do tego ból brzucha i krzyży jak na okres, test zrobiłam jakoś 2 dni po spodziewanej miesiączce i wyszedł pozytywny. W obecnej ciąży test pozytywny wyszedł mi dopiero kilka dni po miesiączce, tzn po 2-3 dyniowym plamieniu na brązowo.
A robiłaś test wcześniej i wyszedł negatywny a po 2,3 dniach dopiero pozytywny czy po prostu zrobiłaś dopiero jak miesiączka się nie pojawiła?
Bardzo chciałabym zobaczyć 2 kreseczki jednak boję się powtórki z rozrywki sprzed miesiąca.
 
Za pierwszym razem czekałam, jak nie dostanę okresu. W tej ciąży robiłam testy co dzień przed spodziewanym okresem, z tego względu ,że miałam mieć usuwany ząb, i bałam się bo wiesz prześwietlenie, znieczulenie no i samo rwanie więc siedziałam na fotelu u chirurga z duszą na ramieniu, w tym czasie pojawiło się to plamienie, a bałam się bardzo bo druga ciążę straciliśmy w w 7 tyg
 
Za pierwszym razem czekałam, jak nie dostanę okresu. W tej ciąży robiłam testy co dzień przed spodziewanym okresem, z tego względu ,że miałam mieć usuwany ząb, i bałam się bo wiesz prześwietlenie, znieczulenie no i samo rwanie więc siedziałam na fotelu u chirurga z duszą na ramieniu, w tym czasie pojawiło się to plamienie, a bałam się bardzo bo druga ciążę straciliśmy w w 7 tyg
Rozumiem 😊 w którym tygodniu jesteś? Co oznaczało to plamienie w dniu okresu?
 
Już jestem na końcówce bo 35tydzien 😉 moja gin liczyła to plamienie jako ostatnia miesiączka, bo wtedy zgadzal się wiek ciąży z USG i z bety, sama byłam zdziwiona, bo za pierwszym i drugim razem odrazu nie miałam okresu
 
reklama
Do góry