reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień przed @, test negatywny, mocny ból piesi

  • Starter tematu Usunięty użytkownik 203733
  • Rozpoczęty
Kochana takie objawy niestety niekoniecznie muszą zwiastować ciążę, poczekaj spokojnie do terminu miesiączki i powtórz test. Nasze cykle na prawdę są pełne niespodzianek i chyba każda starająca się kobieta już nieraz wmawiała sobie przed miesiączką, że dziwnie się czuje a potem okazało się, że po prostu ten cykl był inny i może następne będzie wyglądał zupełnie inaczej a niekoniecznie zakończy się ciążą :)
 
reklama
Dziewczyny, miesiąc temu byłam w ciąży niestety biochemicznej.
Miesiączkę powinnam dostać za ok 2,3 dni. Od kilku dni mam bardzo mocny ból piersi, nie mogę ich nawet delikatnie dotknąć, bolą bardzo mocno.
Rano zrobiłam test, który był negatywny.
Wiem, że najlepiej byłoby jakbym zrobiła betę i zrobię. Jednak czy któraś miała podobnie że test wykonany na 2 dni przed @, albo w dzień @ był negatywny a np za kilka dni pozytywny i ciąża była?
Ja robiłam test 24.12 i był negatywny, potem jakoś 27-29.12 miałam plamienie i byłam pewna, że to okres, a 31.12 zrobiłam test i była wyraźna druga kreska :)
A wcześniejszy okres miałam pod koniec listopada
 
Do góry