reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzien zaplodnienia a plec.

Podobno gdy przytulanki są przed owulacją to jest dziewczynka - plemniki żeńskie żyją dłużej. Jeśli przytulanki mają miejsce w dniu owulacji - jest chłopiec, bo plemniki męskie są szybsze...:-)
 
reklama
W naszym przypadku sprawdziła się teoria, że jeśli przytulanki są prze dowulacją, to jest dziewczynka. No i mamy dziewczynkę. Teraz mam nadzieję, na drugą dziewczynkę :)
 
Odświerze wątek :-D

Zrobiłam sobie ten chiński kalendarz :-p

Tak z ciekawości sprawdziłam z córą (sprawdzałam teraz, czyli 2 lata od jej narodzin:-p) i wyszło, że miał być chlopak :-D
A teraz wyszło, że ma być dziewczynka :-D To może teraz synek będzie :-D:tak::tak:
 
A ja jestem Ciekawa jak to będzie bo przytulanki były 3 dni po miesiączce i tylko wtedy w "tym" cyklu. A podobno owulacja zawsze 14 dni po więc chyba tylko cyborg jakiś tyle by przeżył a nie plemnik :-D Dodam, że cykle mam regularne od pierwszej miesiączki :tak: i tylko raz mi się spóźniła...do dzisiaj ;-) Z chińskiego wychodzi dziewczyna ale liczę na boya :tak:
 
śmieszny ten chiński ale jak zrobiłam wstecz to się zgadza:-D pakzał synka i faktycznie tak jest, tej "wróży" mi dziewczynkę, zobaczymy;-)
 
Ja też uważam, że co ma być to będzie. Choć jednocześnie jestem zdania, że jeśli komuś naprawdę zależy, to warto próbować się wstrzelić. ;) W moim otoczeniu np. rodzą się prawie same dziewczynki i chłopiec to marzenie.
 
reklama
reklama
Do góry