reklama

dzienne i wieczorne kolysanki

Temat na forum 'Spanie' rozpoczęty przez martina13, 15 Listopad 2011.

1. martina13

martina13 Aktywna w BB

Czy do usypiania dziennego i wieczornego włączacie te same kolysanki? My tak i zastanawiam się czy to dobrze? Wieczorne kolysanki puszczamy ciszej i wyłączamy dopiero jak się kładziemy z mężem spać.

2. ewa86

ewa86 Mama Trójki

Franek nigdy nie usypiał do kołysanek, bo muzyka go rozbudzała - chciał tańczyć i się bawić ;)
    Przez miesiąc tylko miał etap wyciszania się do kołysanek, które mu śpiewałam. Ale nigdy do klasycznych. Działało tylko... "Kiedy ranne wstają zorze" ;)

3. reklama
  4. kakakarolina

kakakarolina Moderator

Ja w dzień i wieczorem śpiewam te same. Dokładniej tą samą w kółko bo innych nie chce.
    Zapewne chodzi Ci o podkreślanie różnic pomiędzy dniem i nocą. Myślę że mogą to być te same a wieczorne nie muszą chyba lecieć tak długo. Ja tam lubię spać w ciszy.

5. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

moja córka od 2 mca miała karuzelę FP Rain Forest i tam były różne odgłosy natury plus 3 melodyjki chyba Bach, Mozart i coś jeszcze. Przy nich zasypiała jakoś do 18 mca. Potem chciała muzyczke czyli radio. Od tamtej pory zasypia przy radio, a w nocy jak się wybudzi tez chce żeby jej włączyć. Teraz jak leci jakaś fajna wg niej piosenka, to tylko woła MAMA MOJA ULUBIONA PIOSENKA :laugh2: Przez to jej zasypianie trwa ok 30 min , ale jest zabawnie jak tak woła. Moje kołysanki ją rozbawiały zamiast wyciszyć :-D

6. Madzia_33

Madzia_33 Mama Julki i Krzysia !!!

7. monikasia

monikasia Fanka BB :)

Ja spiewam sama:-p i to niestety musza byc kolysanki o mojej corci tylko i wylacznie:laugh2: wymyslam co sie da...Jak tylko cos innego slyszy tzn cos o kotkach, pieskach itp to zaraz wola "Mama pejaj Misi!" czyt: "Mama spiewaj o Misi":-D i niema rady...

Poleć forum