reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

    Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

    Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

    I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Dzienniczek Żywienia Co Powinien Zawierać?

Dołączył(a)
31 Lipiec 2019
Postów
1
Rozwiązania
0
Przychodzę dziś z pytaniem Co Powinien Zawierać Dzienniczek Żywienia?

Otóż jestem w trakcie projektu takowego dziennika. Moja mała ma problemy z jedzeniem i lekarz powiedział aby zapisywała kiedy je oraz co je.
Przez to że też lubię bawić się w projektowanie postanowiłam zrobić takie coś. Chcę też wiedzieć co powinien on zawierać. Co mamy karmiące piersią, butelką i już nawet słoikami co oczekują żeby się w nim znajdowało.
Jak już skończę chce ten projekt darmowo udostępnić
 
reklama

caltha

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Luty 2014
Postów
9 139
Rozwiązania
7
Ja miałam taką apke, gdzie przy kp można było zaznaczyć z której piersi jadło, przy mm ile ml. Oraz zaznaczyć kupy, jaka ta kupa, plus notatki typu ulało, wysypka, ból brzucha, jaka kupa itp wykreślała też dobowe i miesięczne wykresy tego ile dziecko zjadło
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry