reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dzienniczek Żywienia Co Powinien Zawierać?

Dołączył(a)
31 Lipiec 2019
Postów
1
Rozwiązania
0
Przychodzę dziś z pytaniem Co Powinien Zawierać Dzienniczek Żywienia?

Otóż jestem w trakcie projektu takowego dziennika. Moja mała ma problemy z jedzeniem i lekarz powiedział aby zapisywała kiedy je oraz co je.
Przez to że też lubię bawić się w projektowanie postanowiłam zrobić takie coś. Chcę też wiedzieć co powinien on zawierać. Co mamy karmiące piersią, butelką i już nawet słoikami co oczekują żeby się w nim znajdowało.
Jak już skończę chce ten projekt darmowo udostępnić
 
reklama

caltha

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Luty 2014
Postów
9 823
Rozwiązania
7
Ja miałam taką apke, gdzie przy kp można było zaznaczyć z której piersi jadło, przy mm ile ml. Oraz zaznaczyć kupy, jaka ta kupa, plus notatki typu ulało, wysypka, ból brzucha, jaka kupa itp wykreślała też dobowe i miesięczne wykresy tego ile dziecko zjadło
 
Do góry