reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzierżoniów Bielawa i okolice

reklama
czesc Ma-mi, to Twoja pierwsza ciaza? Ja jestem juz mama 3latka i kilka dni temu odkrylam, że jestem w ciazy:) Pozdrawiam

Ja takze jestem z Bielawy:) Czy moglabys mi podpiwiedziec jak moge zrobic takie suwaczki-linijki? Trzeba za kazdym razem piszac post czy odpowiedz kopiowac ten skrot? nie wierze..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witaj Lady:) To moja pierwsza ciąża (wyczekana) więc wszystko mnie ciekawi i jednocześnie przeraża ;) Skoro Ty masz już doświadczenie to napisz proszę gdzie rodziłaś? Kolezanki polecają mi Świdnicę lub Wałbrzych a ja upieram się przy Dzierżoniowie bo w końcu tam niedawno wyremontowali porodówkę więc chyba nie jest źle ?
Co do suwaczka - w nowym oknie otwórz sobie stronę Suwaczki na wszystkie okazje! - suwaczki.com i tam krok po kroku utworzysz swój suwaczek. Następnie na tej stronie na samej górze wchodzisz w "ustawienia" i z lewej wybierasz Ustawienia sygnatury (jakoś tak) i tam wklejasz adres, który podadzą Ci na stronie z suwaczkami (jak już go stworzysz). Oj dawno już robiłam swój suwaczek więc dokładnych szczegółów nie pamiętam, ale jak pokombinujesz na tych 2 stronkach to dasz sobie radę :)
 
Czesc Mami, ja pierwsze dziecko rodzilam w szpitalu wojewodzkim we Wroclawiu. Bardzo bylam zadowolona, jeszcze wtedy tam mieszkalam. Osobiscie odradzam walbrzych i dzierzoniow, mamy w pracy calkiem sporo pozwow przeciwko tym szpitalom za blad w sztuce medycznej pomimo ze walbrzych to niby specjalistyczny szpital matki z dzieckiem. Sama na pewno pojade do swidnicy, ale kazdy ma prawo wyboru:) Na kiedy masz termin?
 
Hej :) Przerażają mnie te wiadomości o tym co dzieje się w szpitalach. Właśnie przed chwilą czytałam artykuł o wczorajszych wydarzeniach w Poznanskim szpitalu i ryczałam jak dziecko... Myślałam, że takie przypadki już się dzisiaj nie zdarzają - idealistka ze mnie ;) Rodzącą odesłano ze szpitala. Dziecko udusiło się pępowiną - Najważniejsze informacje - Informacje - portal TVN24.pl - 28.01.2011 Może faktycznie rozważę tą świdnicę... Tylko musiałabym najpierw wybrać się tam i zobaczyć tą porodówkę . Termin mam na 30 kwietnia. Jestem na etapie intensywnych przygotowań na pojawienie się dzidziusia - gromadzenie wyprawki:) A Ty na kiedy masz termin? Do jakiego ginekologa chodzisz? Próbowałaś zrobić suwaczek? Jak Ci nie wychodzi to musiałybyśmy się umówić na konkretną godzinę na forum - pomogłabym Ci ;) Pozdrawiam
 
czesc:) Ja tez na pewno wybiore sie doSwidnicy obejrzec co i jak:) Doniesieniami o takich strasznych informacjach sie nie przejmuj, nie warto sobie zaprzatac glowy, musisz byc spokojna dla siebie i dziecka. Widze, że masz termin dokladnie w moje urodziny:) Ja ide do lekarza dopiero w srode potwierdzic ciaze, z kalkulatorow internetowych winika, ze na 10 pazdziernika. Polecono mi dr Zielinskiego z Dzierzoniowa (od niedawna mieszkam w bielawie) , a Ty gdzie chodzisz?
Jutro pokombinuje z suwaczkami, jak nie dam rady moze mi pomozesz:) A tak wlasciwie chlopiec czy dziewczynka bedzie u Was?
 
reklama
Witam :) Ja też urodziłam się w kwietniu i też nie pochodzę z Bielawy :) Chodzę do dr Kanu, ale o dr Zielińskim też słyszałam pozytywne opinie - on pracuje w Dzierżoniowskim szpitalu i tam miałam okazję go spotkać - miły człowiek. To Ty masz dopiero początek i wszystko przed Tobą - obyś lekko znosiła ciążę bo ja do dziś nie przestałam wymiotować choć ten najgorszy okres mam juz za sobą. Na szczęście teraz wymioty są sporadyczne a nie tak jak kiedyś- albo spędzałam cały dzień ściskając toaletę albo (jak już nie miałam sił) leżałam na łóżku z miską i mąż wkoło mnie biegał ;) U nas ma być chłopiec i mam nadzieję, że to się nie zmieni bo już się nastawiliśmy na synusia:) Pozdrawiam
 
Do góry