reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzierżoniów Bielawa i okolice

reklama
cierpliwości, ja też miałam przeboje z cyckami ale teraz już spokój, nawet jakieś takie miękkie bardzo są jakby były puste :szok: ale coś tam z nich leci choć mogłoby więcej bo mój Alutek to straszny głodomor ;-)
 
a no cicho
każdy dziećmi zajęty. Ja mam chwilę przerwy bo mała śpi ale zaraz pani Anie przyjdzie.
U małej wszystko dobrze tylko ja mam zapalenie pęcherza i na antybiotykach jestem:(
 
u nas mała przybrała 400g przez tydzień:) i waży już 4200
wszystko z nią ok więc tylko się cieszyć.
Dzisiaj jeszcze siedzimy w domu przez ten mój pęcherz ale jutro po 2 dniach przerwy ruszamy ponownie na spacer:)
 
mój Alutek podobnie przybiera, teraz wazy już 4850 /przybrał 1 kg od urodzeniowej i 1250g od wyjścia ze szpitala/. Ja codziennie z Alutkiem na spacerze jestem, tylko jak padało to siedzieliśmy w domu. Nawet jak wieje to wychodzimy - opatulam go kocykiem troszkę wyżej i śmigamy. Ciuszki na 56 poszły już w odstawkę, teraz czas na 62 :tak: ale normalnie aż widać, że się długi zrobił bo jak się urodził to miał 54 cm i ciuszki na 56 były niektóre za duże :-D
 
reklama
Do góry