reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzierżoniów Bielawa i okolice

kupiłam, rozmawiałam z babką ze sklepu i stwierdziłam ze na pół roku nie ma sensu kupować karuzeli z 200 zł, wolę kupić jakieś zabawki interaktywne, kupiłam taką mocno kolorową z pluszakami podobną do Fishera i Tiny Love tylko nie na baterię a z pozytywką nakręcaną, fajną karuzelkę plus interaktywną żabę do przyczepienia na fotelik z Baby Ono o taką Zabawka BabyOno fajna jest bo dość duża i poduszkę klin do łóżeczka.


macie jeszcze zajęcia w SR? któraś jeszcze urodziła oprócz mnie i Kamili??
 
Ostatnia edycja:
reklama
wczoraj były ostatnie zajęcia w sr. Z tego co wiem to Kaśka urodziła albo jest w szpitalu (dokładnie nie wiem bo się spóźniłam) :)

wszystkie dziewczyny od nas z grupy planują rodzić w Świdnicy tylko Asia (ta co ma termin na listopad) zastanawia się nad Wałbrzychem
 
ja bardzo miło wspominam zajęcia w SR i szkoda, ze tak szybko "odpadłam" ;-)

kupiłam dzisiaj leżaczek ło taki LEZACZEK BUJACZEK FOTELIK T4145 FISHER PRICE 0-18 (1847588877) - Aukcje internetowe Allegro za 100 zł

już chyba wszystkie gadżety mam.


polecam:

http://www.mamabebe.pl/product-pol-406-Laktator-Reczny-Avent-Philips-ISIS-SCF300-20.html

przy karmieniu piersią niezastąpiony - nie wiem co bym zrobiła gdybym go nie miała, przy moich problemach z piersiami mogę odciągać pokarm i podawać go butelką. Odciągam po 100 ml co 3 godziny w 15 minut więc szybciutko i duuuużo. Jesli zamierzacie karmić to warto kupić - w Świecie Dziecka kosztuje 120 zł w tym jest kosmetyczka z akcesoriami o wartości 85 zł /sam krem wart 40 zł jest w tej kosmetyczce, oprócz tego wiele innych przydatnych rzeczy, pojemnik na pokarm, smoczek, zapasowe części do laktatora - opłaca się baaardzo/, Jestem z niego bardzo zadowolona.
 
Ostatnia edycja:
masz problemy z piersiami? wydaje mi się że pisałaś że wszystko jest ok tylko kilka dni gorączkę miałaś?
taki laktator można na allegro kupić za 60zł, i jeśli będzie mi potrzebny to to zrobię, chyba że sie okaże ze jest potrzebny na już, to się kupi w sklepie:) zresztą łukasz coś mówił że jak będzie trzeba to pojedzie do szpitala w świebodzicach i kupi ten medeli
leżaczek kupiłam już jakiś czas temu o taki: Leżaczek Bright Starts KOMFORT 6779.
 
Mam problemy z brodawkami od 3 dni, od wkładek laktacyjnych dostałam jakiegoś uczulenia /używałam je na wyjście z domu/ i mam teraz brodawki jakby odparzone - bolą bardzo i złazi z nich skóra aż więc muszę odciągać pokarm laktatorem dopóki nie wyleczę tych brodawek. Mleka mam mnóstwo i laktator jest niezbędny. Kupiłam go do "zmiękczania" brodawek przed karmieniem, kiedy są twarde i dziecku ciężko złapać - wystarczy wtedy kilka odciagnięć pokarmu i jest ok.

właśnie odkryłam świetną butelkę LOVI jest rewelacyjna, o wiele lepsza od Tommee Tippee. Z TT Alan się krztusił często jadł na raty a z Lovi świetnie sobie radzi i zjada porcję mleka od razu.

Poduszka klin fajna ale nie do spania w nocy - Alan zjechał z niej całkiem w nocy. Nadaje się do leżakowania w dzień, zwłaszcza po jedzeniu.


Laktator bardziej opłaca się kupić w Świecie Dziecka iż na Allegro - sprawdzałam. Na all masz goły laktator jeśli nowy to z przesyłką wyjdzie około 90 zł, tańsze są używane a ja używanego laktatora bym nie kupiła, w ŚD z dodatkowym, przydatnym wyposażeniem, gwarancja na miejscu co przy takim sprzęcie jest bardzo ważne - jeśli coś się zepsuje dostajesz nowy od ręki i nie trzeba czekać na przesyłkę. Dużo kupuję na All ale akurat ten sprzęt wolałam kupić w sklepie bo się bardziej opłacało.


W biedronce są chusteczki Huggies Pure http://huggies.frisco.pl/product/50...usteczki_pielegnacyjne_nawilzane_64_szt.xhtml 3-pak za 9,99 a w Tesco pieluchy Pampers 94 sztuki za 45 zł. Się opłaca. W biedronce są też pieluchy huggies za 40 zł duże paki ale ich nie polecam bo lubią odparzać i przeciekać.
http://gazetka.biedronka.pl/g22,tajemnice_urody.html strona 30-31


co do leżaczka to też sie zastanawiałam nad tym http://allegro.pl/lezaczek-bright-stars-i1861723301.html ale on jest tylko do 9 kg więc ostatecznie wybrałam Fishera bo jest do 18 kg a pamiętam, ze dla Adka potrzebowałam właśnie takiego krzesełka jak był już większy, teraz posłuży do tego leżaczek bo jest wielofunkcyjny.

Śmigam zaraz z Małolatem na dwór bo jakieś słońce się pokazało...może będzie ciepło ;-)
 
Ostatnia edycja:
też się zastanawiałam nad leżaczkiem do 18 kg i doszłam do wniosku że nie ma sensu bo jak dziecko już chodzi to nie chce w czymś takim siedzieć - wiem to po obserwacji siostrzeńca i siostra też mi tak mówiła. Jak mała będzie większa to kupimy jej krzesełko do siedzenia takie w ikei są dla dzieci fajne. no i kupimy jeszcze szybciej krzesełko do karmienia takie wyższe żeby przy stole siedziała :)
ale wiadomo że każdy kupuje co mu pasuje:)
a ponoć laktatory aventu są w promocji w Świecie Dziecka (od dzisiaj chyba) za 90 zł
 
ale to moje dziecię rośnie :-):tak: waży dzisiaj 4050g. /w piątek ważył 3850g/ i ma 60 cm...właśnie ciuszki jakoś tak ostatnio się zrobiły krótkie :-)
 
tylko się cieszyć

ja dzisiaj po wizycie, 25.10 mam się stawić do szpitala na wywołanie, ale lekarz mówi że się szybciej rozwiąże bo już mam 2 cm rozwarcia i wszystko jest gotowe do porodu:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry