reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziewczyna

Dołączył(a)
3 Październik 2018
Postów
5
Witam mam problem z dziewczyną która mieszka ponad 350 km ode mnie. Mam jakąś dziwną paranoje, że może być w ciąży. Myślę, że w połowie czerwcu mnie zdradziła i zaszła w ciąże. Ma 17 lat 168 wzrostu i wazy teraz ponad 48 kg(wcześniej ważyła 46 kg). 5 tygodni po tym incydencie pod koniec lipca miała dziwne krótkie brunatne plamienie. Potem jak mówiła okres już występował normalnie. Teraz byłby jakoś 13-14 tydzień z tego jak liczyłem. Miała czasami nudności bywała zmęczona i czasami się źle czuła, bardzo mało jadła. Teraz je bardzo dużo przytyła ponad 2 kilogramy. Ma bardzo dziwne humory. Wieczorami jest jej bardzo zimno, ma tez dreszcze oraz zimne konczyny (rece,nogi). Powiedziała mi ostatnio że czuje jakby przytyła w nogach. Występują u niej swędzące grudki na rękach i jedna taka duza. Ma jakieś dziwne sine pryszcze na twarzy, bardzo sine oczy oraz plamy ktore wystepuja na nosie oraz bardzo sucha skore ciala. Ostatnio podczas okresu skarżyła się na ból gardła i pieczenie, ból głowy, zrobiło jej się słabo ze az się przewróciła i wcześniej to też sie zdarzało oraz miala goraczke. Po upadku ba sine kolana bardzo. I po papierosach czasami czuje sie słabo. Wystąpił też ból w okolicach pachwiny. Teraz skarży się na ból pleców w okolicach ledźwiowych oraz czasami między łopatkami. Czasami podczas wstawania ma silny bol glowy oraz zawroty. Mówiła tez ze obrzydza ja ostatnio zapach alkoholu oraz smak.Zapytałem się o test ciążowy, lecz mówi ze nie zrobi i ze jestem dla niej bardzo niemiły jak o to zapytałem. Nie mam pojęcia lecz to moze być normalne i nie jest w ciąży. Może ktoś by mógł mnie jakoś bardziej uświadomic.
 
reklama
Morfologię krwi niech zrobi bo poza moim zdaniem oczywistym niedoborem żelaza(podkrazone oczy) coś tam się jeszcze dzieje. Zbadałabym też hormony (tycie łaknienie zmiany skórne) oraz badanie moczu (ciezkosc nog bol w okolicy ledzwiowej zmiany skorne podkrazone oczy czesto swiadcza o zlej pracy lub wrecz niewydolnosci nerek)
 
reklama
Do góry