reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dziewczynka czy Chłopczyk?

Jakiej płci jest Twoje maleństwo??

 • dziewczynka

  Głosów: 13 39,4%
 • chłopczyk

  Głosów: 14 42,4%
 • jeszcze nie wiem,ale chcę wiedzieć przed porodem

  Głosów: 4 12,1%
 • nie wiem, dowiem się dopiero jak urodzę :)

  Głosów: 2 6,1%

 • Wszystkich głosujących
  33
reklama

xmamuska

Mamusia Sandruni i Julci
Dołączył(a)
24 Lipiec 2006
Postów
5 140
Miasto
Legnica
A ja mam "kinder niespodziankę" ;D, ciekawe tylko jak długo wytrzymam w tej niewiedzy??Coraz bardziej mnie kusi ::) zobaczymy wizyta u gina 6.09, się okaże czy wytrzymamy czy też nie... :)
 

Monika77

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Lipiec 2006
Postów
7 749
Miasto
Piła
Ja tak jak Xmamuska też mam kinder-niespodziankę! Ale może w ciągu najbliższych dwóch tygodni zechcemy się dowiedzieć co noszę pod sercem ;)
 
M

MariaOla

Gość
marita, xmamuśka .... ja też jutro idę na USG i chcę, a raczej chcemy ;) wiedzieć, kto taki się kryje we mnie, już sięnie mogę doczekać jutra ... chyba poprzestawiam zegarki :laugh:

monika, xmamuśka .... skuście się, to zawsze dodatkowa niespodzianka, a przy porodzie i tak będziecie mieć niespodziankę co do wyglądu maleństwa ... kichać silną wolę .... >:D
 
reklama

kamamamusia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Styczeń 2006
Postów
831
MariaOla - popieram- "kichac silna wolę..."
Mi wiadomość o tym , że będzie to synek dodała skrzydeł...teraz mogę sobie wymyślać jak będzie wyglądał, czy będzie lubił grać w piłkę i że nie będę kupować mu karabinów...itp. Teraz nie mówimy już "dziecko" tylko MALUSZEK lub "mały łobuziak". I dzięki takim "geścikom" coraz bardziej go kocham....
 
Do góry