reklama

Dziewczynka czy Chłopczyk?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2007' rozpoczęty przez marita21, 2 Wrzesień 2006.

?

Jakiej płci jest Twoje maleństwo??

1. dziewczynka

głosów: 13
    39,4%
  2. chłopczyk

głosów: 14
    42,4%
  3. jeszcze nie wiem,ale chcę wiedzieć przed porodem

głosów: 4
    12,1%
  4. nie wiem, dowiem się dopiero jak urodzę :)

głosów: 2
    6,1%
  1. marita21

marita21 Mama styczniowa 2007

A to dla mamuś które już więdzą czy w ich brzuszku jest chłopiec czy dziewczynka.

2. kamamamusia

kamamamusia Fanka BB :)

Ja wiem, że mam synka, a ty już wiesz?

3. reklama
  4. Elexi

Elexi Zaangażowana w BB

GRATULACJE !!!!!!!!!
    Ja noszę pod swoim serduszkiem -SYNKA! !!!
    pOZDRAWIAM

5. xmamuska

xmamuska Mamusia Sandruni i Julci

A ja mam "kinder niespodziankę" ;D, ciekawe tylko jak długo wytrzymam w tej niewiedzy??Coraz bardziej mnie kusi ::) zobaczymy wizyta u gina 6.09, się okaże czy wytrzymamy czy też nie... :)

6. marita21

marita21 Mama styczniowa 2007

Ja xmamuska też 6 ide do gina i się wtedy wszystko okaże.

7. Monika77

Monika77 Fanka BB :)

Ja tak jak Xmamuska też mam kinder-niespodziankę! Ale może w ciągu najbliższych dwóch tygodni zechcemy się dowiedzieć co noszę pod sercem ;)

8. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

my 13 wrzesnai idzimy na usg i mam nadzieje ze sie dowiemy kto tam mieszka w brzuchu :)

9. MariaOla

MariaOla Gość

marita, xmamuśka .... ja też jutro idę na USG i chcę, a raczej chcemy ;) wiedzieć, kto taki się kryje we mnie, już sięnie mogę doczekać jutra ... chyba poprzestawiam zegarki :laugh:

monika, xmamuśka .... skuście się, to zawsze dodatkowa niespodzianka, a przy porodzie i tak będziecie mieć niespodziankę co do wyglądu maleństwa ... kichać silną wolę .... >:D

10. reklama
  11. szmiks

szmiks Zaciekawiona BB

witam! ja juz wiem, ze bede miala synka :) i moj maz zgodzil sie na Jakuba :)
    pozdrawiam

12. kamamamusia

kamamamusia Fanka BB :)

MariaOla - popieram- "kichac silna wolę..."
    Mi wiadomość o tym , że będzie to synek dodała skrzydeł...teraz mogę sobie wymyślać jak będzie wyglądał, czy będzie lubił grać w piłkę i że nie będę kupować mu karabinów...itp. Teraz nie mówimy już "dziecko" tylko MALUSZEK lub "mały łobuziak". I dzięki takim "geścikom" coraz bardziej go kocham....

Poleć forum