reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynka czy Chłopczyk?

Jakiej płci jest Twoje maleństwo??

  • dziewczynka

    Głosów: 13 39,4%
  • chłopczyk

    Głosów: 14 42,4%
  • jeszcze nie wiem,ale chcę wiedzieć przed porodem

    Głosów: 4 12,1%
  • nie wiem, dowiem się dopiero jak urodzę :)

    Głosów: 2 6,1%

  • Wszystkich głosujących
    33
Acha a najlepsze było to, że jak to opowiadałam Tomkowi to sobie przypomniałam, że w tym drugim śnie nie mogłam dzidzi wziąć na ręce bo byłam z brzuchem :) mniej więcej takim jak teraz hmmmm ;-)
 
reklama
MonikaGRATULUJE CHŁOPCZYKA!!!!!!!!

Wiecie co ja też bym chciała mieć chłopczyka:-) A doniedawna twierdziłam że niee:zawstydzona/y: ale czuje że będzie druga córa:-p Ale co tam byle by zdrowe i dobrze się chowało,kochane będzie tak samo bez względu na płeć:tak: :-)
 
Teraz dopiero sie doczytalam, ze nie malas wczoraj USG. :zawstydzona/y: Nie lubie nie miec USG na wizycie. Bo nie widze dzidziulka. Jestem ciekawa czy 16 jak pojde na kontrole krazka to mi zrobi. Wtedy znowu bylaby szansa ze sie dowiem kto to jest.
 
Monika gratuluje SYNA

dziewczyny tu w Niemczech jest tak ze mam usg robione na kazdej wizycie a nie tylko te 3 obowiazkowe i moge czesto podgladac dzidziusia:tak: ,szkoda ze w Polsce tak nie ma:-( moglybyscie wtedy swoje szkraby widywac co 3 tygodnie na monitorku
 
mysle ze to jednak ze wzgledu na zdrowie dzidzi te USG nie jest tak czesto robione, pewnie gdybysmy poprosily to na kazdej wizycie bysmy mialy USg ale wlasnie nie o to chodzi :-)
 
reklama
Ja miałam dziś paskudny sen. Śniło mi się, że zaczęłam krwawić, a kiedy pojechaliśmy z Maćkiem do lekarza ten nie miał zbyt wesołej miny. Miałam wrażenie, że z moim synkiem będzie bardzo źle. Cholerka, tak się tym snem martwię, że aż szok. Maciek zakazał mi cokolwiek w domu robić, chyba też się nim przejął. Dobrze, że teraz w środę idę na kontrolę do ginekologa, to mi powie czy wszystko jest dobrze, czy też ten mój sen jest proroczy ....
:sad:
 
Do góry