reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziewczynka czy chłopczyk?

goska29

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2005
Postów
170
Podobno kobieta ma intuicje niedopodważenia, jestem ciekawa czy też macie takie przeczucie,że wiecie co się urodzi. Ja dotychczas sie nie pomyliłam, za pierszym razem wiedziałam ze bedzie dziewczynka potem chłopak a teraz mam przeczucie,że dziewczynka i jestem ciekawa czy i tym razem sie nie pomyle. A jak u Was ? Co przeczuwacie?
 
reklama
Ja stawiam teraz na dziewczynke, syna juz mam ,wiec przydala by sie malutka Poziomka:) Z synem mi sie sprawdzilo. Moze to sila sugesti, zobaczymy..
 
Ja chcialabym bardzo dziewczynke i jakos tam czuje,ze bedzie. Mam juz synka, z nim tez chcialam dziewczynke;-) Ale nie wiem jakie przeczucie mialam, moze tez na dziewczynke,bo bardzo chcialam. Wrozka mi mowila,ze bedzie dziewczynka, zobaczymy:-)
 
Ja za pierwszym razem czułam, że będzie chłopczyk. Nie pomyliłam się.

Teraz też myślę, że będzie synek, ale objawy mam inne niż w pierwszej ciąży, to znaczy nie mam objawów, więc nie wiem, czy intuicja mnie nie zawiedzie tym razem.
 
ja za pierwszym razem chciałam syna-urodziła się córcia, teraz fajnie by było mieć parkę,ale dziewczynka też może być:) ja już myślę nad imieniem:)
 
A ja mam jakos przeczucie ze bedzie chlopczyk:-) :-) :-) ja bardzo bym chciala a moj moz coreczke ale w sumie jak rozmawialismy to nam juz obydwojgu jest obojetnie tylko zeby bylo zdrowe obojetnie co bedzie to bardzo bedziemy kochac i sie cieszyc:-) :-) :tak: pozdrawiam
 
Tez bede lipcowa mama :) mam nadzieje, ze slicznego chlopczyka.. ale gdyby pojawila sie dziewczynka, to rowniez bede wniebowzieta :))) To moj pierwszy dzidzius, wiec przezywam ciaze ze wzmozona sila (i niepokojami)..:baffled:
 
Ja mam przeczucie że to bedzie chlopczyk. oczywiście jesli bedzie dziewczynka to tez super, najwazniejse zeby bylo zdrowe, i zeby ciaza przebiegla pomyslnie... wszyastko jest dla mnie taki edziwne..nowe...w koncu to pierwdzy dzidzius :-)
 
reklama
ja cały czas wg "przepowiedni" tych co urodziły byłam pewna że będzie Hanusia (jem słodkie za którym nie przepadałam a za truskawki jestem w stanie dać się zabić hihihihi - no i brzydnę z dnia na dzień :-)) byłam na usg i miła pani dojrzała "dzwoneczek" więc Jędrek choć podobno na 95% hahahaha -zamotałam się więc trochę ale co by nie było to i tak strasznie cieszyć się będę - mąż też twierdzi że mu jest obojętne choć jak usłyszał panią przy usg to urósł że tak powiem trochę (no tak - faceeet hehehehe) pozdrówka dla wszystkich :-)
 
Do góry