reklama

dziewczynka czy chłopczyk?

Temat na forum 'dzieci urodzone w lipcu 2007' rozpoczęty przez goska29, 15 Listopad 2006.

1. goska29

goska29 Fanka BB :)

Podobno kobieta ma intuicje niedopodważenia, jestem ciekawa czy też macie takie przeczucie,że wiecie co się urodzi. Ja dotychczas sie nie pomyliłam, za pierszym razem wiedziałam ze bedzie dziewczynka potem chłopak a teraz mam przeczucie,że dziewczynka i jestem ciekawa czy i tym razem sie nie pomyle. A jak u Was ? Co przeczuwacie?

2. poziomka28

poziomka28 Aktywna w BB

Ja stawiam teraz na dziewczynke, syna juz mam ,wiec przydala by sie malutka Poziomka:) Z synem mi sie sprawdzilo. Moze to sila sugesti, zobaczymy..

3. reklama
  4. Lila

Lila Fanka BB :)

Ja chcialabym bardzo dziewczynke i jakos tam czuje,ze bedzie. Mam juz synka, z nim tez chcialam dziewczynke;-) Ale nie wiem jakie przeczucie mialam, moze tez na dziewczynke,bo bardzo chcialam. Wrozka mi mowila,ze bedzie dziewczynka, zobaczymy:-)

5. goska29

goska29 Fanka BB :)

no to mamy 3 dziewczynki a co z chlopakami, z kim one bede potem chodzic ;-)

6. PaulaC

PaulaC Czerwcowa mama 2005

Ja za pierwszym razem czułam, że będzie chłopczyk. Nie pomyliłam się.

Teraz też myślę, że będzie synek, ale objawy mam inne niż w pierwszej ciąży, to znaczy nie mam objawów, więc nie wiem, czy intuicja mnie nie zawiedzie tym razem.

7. marika

marika Fanka BB :)

ja za pierwszym razem chciałam syna-urodziła się córcia, teraz fajnie by było mieć parkę,ale dziewczynka też może być:) ja już myślę nad imieniem:)

8. Kasia@25

Kasia@25 mamy lipcowe'07

A ja mam jakos przeczucie ze bedzie chlopczyk:-) :-) :-) ja bardzo bym chciala a moj moz coreczke ale w sumie jak rozmawialismy to nam juz obydwojgu jest obojetnie tylko zeby bylo zdrowe obojetnie co bedzie to bardzo bedziemy kochac i sie cieszyc:-) :-) :tak: pozdrawiam

9. 2411magdalenka

2411magdalenka mamy lipcowe'07

Tez bede lipcowa mama :) mam nadzieje, ze slicznego chlopczyka.. ale gdyby pojawila sie dziewczynka, to rowniez bede wniebowzieta :))) To moj pierwszy dzidzius, wiec przezywam ciaze ze wzmozona sila (i niepokojami)..:baffled:

10. reklama
  11. viviana

viviana Szczęśliwa mama Zuzi...

Ja mam przeczucie że to bedzie chlopczyk. oczywiście jesli bedzie dziewczynka to tez super, najwazniejse zeby bylo zdrowe, i zeby ciaza przebiegla pomyslnie... wszyastko jest dla mnie taki edziwne..nowe...w koncu to pierwdzy dzidzius :-)

12. Koffija

Koffija mama Malwiszona

ja cały czas wg "przepowiedni" tych co urodziły byłam pewna że będzie Hanusia (jem słodkie za którym nie przepadałam a za truskawki jestem w stanie dać się zabić hihihihi - no i brzydnę z dnia na dzień :-)) byłam na usg i miła pani dojrzała "dzwoneczek" więc Jędrek choć podobno na 95% hahahaha -zamotałam się więc trochę ale co by nie było to i tak strasznie cieszyć się będę - mąż też twierdzi że mu jest obojętne choć jak usłyszał panią przy usg to urósł że tak powiem trochę (no tak - faceeet hehehehe) pozdrówka dla wszystkich :-)

Poleć forum