reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

dziewczynka czy chłopczyk?

goska29

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Podobno kobieta ma intuicje niedopodważenia, jestem ciekawa czy też macie takie przeczucie,że wiecie co się urodzi. Ja dotychczas sie nie pomyliłam, za pierszym razem wiedziałam ze bedzie dziewczynka potem chłopak a teraz mam przeczucie,że dziewczynka i jestem ciekawa czy i tym razem sie nie pomyle. A jak u Was ? Co przeczuwacie?

reklama

poziomka28

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja stawiam teraz na dziewczynke, syna juz mam ,wiec przydala by sie malutka Poziomka:) Z synem mi sie sprawdzilo. Moze to sila sugesti, zobaczymy..

Lila

Rozwiązania
0
Ja chcialabym bardzo dziewczynke i jakos tam czuje,ze bedzie. Mam juz synka, z nim tez chcialam dziewczynke;-) Ale nie wiem jakie przeczucie mialam, moze tez na dziewczynke,bo bardzo chcialam. Wrozka mi mowila,ze bedzie dziewczynka, zobaczymy:-)

goska29

Rozwiązania
0
no to mamy 3 dziewczynki a co z chlopakami, z kim one bede potem chodzic ;-)

PaulaC

Czerwcowa mama 2005
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Ja za pierwszym razem czułam, że będzie chłopczyk. Nie pomyliłam się.

Teraz też myślę, że będzie synek, ale objawy mam inne niż w pierwszej ciąży, to znaczy nie mam objawów, więc nie wiem, czy intuicja mnie nie zawiedzie tym razem.

marika

Rozwiązania
0
ja za pierwszym razem chciałam syna-urodziła się córcia, teraz fajnie by było mieć parkę,ale dziewczynka też może być:) ja już myślę nad imieniem:)

Kasia@25

mamy lipcowe'07
Miasto
Kaarst,DE
Rozwiązania
0
A ja mam jakos przeczucie ze bedzie chlopczyk:-) :-) :-) ja bardzo bym chciala a moj moz coreczke ale w sumie jak rozmawialismy to nam juz obydwojgu jest obojetnie tylko zeby bylo zdrowe obojetnie co bedzie to bardzo bedziemy kochac i sie cieszyc:-) :-) :tak: pozdrawiam

2411magdalenka

mamy lipcowe'07
Miasto
Krakow
Rozwiązania
0
Tez bede lipcowa mama :) mam nadzieje, ze slicznego chlopczyka.. ale gdyby pojawila sie dziewczynka, to rowniez bede wniebowzieta :))) To moj pierwszy dzidzius, wiec przezywam ciaze ze wzmozona sila (i niepokojami)..:baffled:

viviana

Szczęśliwa mama Zuzi...
Miasto
Działdowo
Rozwiązania
0
Ja mam przeczucie że to bedzie chlopczyk. oczywiście jesli bedzie dziewczynka to tez super, najwazniejse zeby bylo zdrowe, i zeby ciaza przebiegla pomyslnie... wszyastko jest dla mnie taki edziwne..nowe...w koncu to pierwdzy dzidzius :-)

reklama

Koffija

mama Malwiszona
Miasto
Polska
Rozwiązania
0
ja cały czas wg "przepowiedni" tych co urodziły byłam pewna że będzie Hanusia (jem słodkie za którym nie przepadałam a za truskawki jestem w stanie dać się zabić hihihihi - no i brzydnę z dnia na dzień :-)) byłam na usg i miła pani dojrzała "dzwoneczek" więc Jędrek choć podobno na 95% hahahaha -zamotałam się więc trochę ale co by nie było to i tak strasznie cieszyć się będę - mąż też twierdzi że mu jest obojętne choć jak usłyszał panią przy usg to urósł że tak powiem trochę (no tak - faceeet hehehehe) pozdrówka dla wszystkich :-)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry