reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynka czy chłopiec? obraz z USG

No to widzę, że coraz wiecej dziewczynek :)
Evelinka - co z tego, że pełno Zuzek, Julek też pełno a ja i tak dam imie takie jak mi się podoba... dasz inne imie a za rok dwa zrobi się na niego taka moda jak teraz jest na Julki, Lenki, Maje itp....
Co do koloru pokoika to ja mam pomalowany pokoik na żółto zielono (dwie ściany żółte, dwie zielone) powiesze jakieś dodatki różowe, fioletowe i myślę, że będzie ok, nie chce typowo dziewczęcego pokoju całego w różu.

Ja mam dokładnie takie same ściany dla mojej córci :biggrin2: Kupiłam jej dodatkowo mebelki w dinusie, zielono-niebiesko-pomarańczowe. Teraz wybrała inne, aczkolwiek nadal jej ulubionym kolorem jest zielony :biggrin2:
Co do imion to w pełni się z Tobą zgadzam. Teraz jest taka moda, a za chwile może być inna.Grunt, żeby rodzicom się podobało.
U mnie na chwilę obecną ma być dziewczyna i chłopak, choć chłopak to tak bardziej pod znakiem zapytania.
 
reklama
Widze ze nie pierwsza pomylka odnosnie plci. Chlopcy nagle zmieniaja sie w dziewczynki. Kurcze nie moge sie doczekac mojego usg. W czwartek nie mialam sily lazic na ginekologie na usg do znajomego a w piatek nie bylam w pracy. Moze w poniedzialek mi sie uda znalezc troche czasu. Bo jak nie to pozostaje mi czekac do 17.12 :-( strasznie chcialabym juz byc pewna, bo mamy problem z imieniem dla chlopca a jakby sie okazalo ze jednak u nas tez pomylka to byloby prosciej.
 
Gratulacje dziewczynki poznania płci maluszków :-) ja do brzuszka na razie mówię Niunia i cały czas myślimy o imieniu a to nie takie proste jak myślałam :p
 
Widze ze nie pierwsza pomylka odnosnie plci. Chlopcy nagle zmieniaja sie w dziewczynki. Kurcze nie moge sie doczekac mojego usg. W czwartek nie mialam sily lazic na ginekologie na usg do znajomego a w piatek nie bylam w pracy. Moze w poniedzialek mi sie uda znalezc troche czasu. Bo jak nie to pozostaje mi czekac do 17.12 :-( strasznie chcialabym juz byc pewna, bo mamy problem z imieniem dla chlopca a jakby sie okazalo ze jednak u nas tez pomylka to byloby prosciej.

Marcia cierpliwości :-)


mojeboje - gratulacje:-)

Facet. Synek.

I niech tak zostanie, prosze.:-D

margerytka - gratulacje :-)

A u mnie okazuje się, że będą dwie dziewczynki :-)
 
reklama
Do góry