reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynka czy chłopiec? obraz z USG

Kurcze,mam nadzieję,że u Mojego Dzidziulka to nie była pępowina... W czwartek wizyta u mojej lekarki,więc mam nadzieję,że Maluszek da się podglądnąć doooooookładnie. :-)
 
reklama
katrenki Mi to juz lekarz probowala cos zobaczyc, w zwiazku z plcia, w 12 tygodniu ciazy. Ostatecznie powiedziala, ze nie widzi jednak czy to chlopiec czy dziewczynka. Chyba w 13 juz mozna stwierdzic plec. Pamietam tez jak w pierwszej ciazy pielegniarka, ktora robila USG, przyciskala ta maszynke mi do brzucha i energicznie podnosila do gory. W ten sposob dziecko sie przekrecalo w brzuchu. Nie pamietam jaki to byl wtedy tydzien ciazy. Moze dziecko bylo tez na tyle male, ze swobodnie sie poruszalo... Moze ilosc wod plodowych miala znaczenie. Na pewno ma znaczenie jakosc maszynki do USG, wiec poszukaj sobie gina z nowa maszynka :-)
 
Dołączam do mam które będą miały chłopca, nasz maleńki pokazał nam na dzisiejszym usg sisiolka :-D ciekawe czy coś się jeszcze zmieni czy to już tak na 100%.
 
Umowilam sie na piatek wieczor i mam nadzieje, ze cos tam zobaczy :-) Lekarz podobno bardzo dobry wiec sie bujne te 50km...skoro ona cala ciaze jezdzila specjalnie taki kawal drogi to chyba musi byc dobry ;-)
 
Dołączam do mam które będą miały chłopca, nasz maleńki pokazał nam na dzisiejszym usg sisiolka :-D ciekawe czy coś się jeszcze zmieni czy to już tak na 100%.

myślę, że się już nie zmieni i gratuluję :D

Umowilam sie na piatek wieczor i mam nadzieje, ze cos tam zobaczy :-) Lekarz podobno bardzo dobry wiec sie bujne te 50km...skoro ona cala ciaze jezdzila specjalnie taki kawal drogi to chyba musi byc dobry ;-)

no to czekamy :)
 
Dołączam do mam które będą miały chłopca, nasz maleńki pokazał nam na dzisiejszym usg sisiolka :-D ciekawe czy coś się jeszcze zmieni czy to już tak na 100%.

i ja myślę, że juz w tym tc nie powinno byc pomyłki.
Mi tez wyszedł 2 synek, liczę jeszcze po cichu ze na połowkowym może jednak zmieni sie w dzieczynkę:-)
 
A mi dziś moja Pani doktor nie mogła do końca określić płci,bo Dzidzia uparcie zakrywała się z każdej strony,ale gdy już jakoś dotarła do tego miejsca,t mówi,że,CHYBA,dziewczynka,ale to do potwierdzenia na połówkowych prenatalnych,27.11. . Więc dalej nie mam pewności do końca i prosiłabym o zmianę w tabelce. ;-)
 
Potwierdzona dziewczynka. Panna pokazała co ma miedzy nóżkami. Lekarz stwierdził, ze "gładko i nic nie wystaje" :-D:baffled:
 
reklama
Witajcie dziewczynki :-) u Mnie dzisiaj na wizycie Pan lekarz powiedział tak cyt: "nic Mi tu między nóżkami nie wisi :-D " więc powinna być dziewczynka ale jeszcze czekam do połówkowego aby potwierdzić na 100% :-)
 
Do góry