reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynka czy chłopiec? obraz z USG

reklama
A mi dziś moja Pani doktor nie mogła do końca określić płci,bo Dzidzia uparcie zakrywała się z każdej strony,ale gdy już jakoś dotarła do tego miejsca,t mówi,że,CHYBA,dziewczynka,ale to do potwierdzenia na połówkowych prenatalnych,27.11. . Więc dalej nie mam pewności do końca i prosiłabym o zmianę w tabelce. ;-)

mały wstydzioszek :) Czekamy do 27mego :)


Potwierdzona dziewczynka. Panna pokazała co ma miedzy nóżkami. Lekarz stwierdził, ze "gładko i nic nie wystaje" :-D:baffled:

Witajcie dziewczynki :-) u Mnie dzisiaj na wizycie Pan lekarz powiedział tak cyt: "nic Mi tu między nóżkami nie wisi :-D " więc powinna być dziewczynka ale jeszcze czekam do połówkowego aby potwierdzić na 100% :-)

No dziewczyny, gratuluję!!!
 
W końcu pokazują się dziewczynki :-) Czyli tak jak któraś pisała, dziewczynke trudniej uchwycić na usg niż chłopaka, albo co gorzej z chłopaka może zrobić się dziewuszka ;-)
Agutka czyli mamy już drugiego psikusa z określeniem płci.
 
Evelinka, gratuluje cory! :) Kurcze stresujece mnie tymi zmianami, bo u nas w 18tyg bylo mowione ze na 100% chlopak i od tego czasu zwracam sie do niego wylacznie w rodzaju meskim, jak sie cos odmieni na polowkowym to bedzie malenstwo mialo problemy z tozsamoscia ;)
 
U mnie po wizycie i nici z określenia płci. Maluch się wystawił tak, że jak to lekarz ładnie ujął: "płci męskiej nie widać więc jak bym mu kazała wybierać to by powiedział że dziewczynka ale ze względu na ustawienie on odpowiedzialności nie bierze za kolor wyprawki :) " Trzymajcie kciuki, żeby tam po prostu nie było nic do wypatrywania bo miałabym wtedy do pary


W końcu pokazują się dziewczynki :-) Czyli tak jak któraś pisała, dziewczynke trudniej uchwycić na usg niż chłopaka, albo co gorzej z chłopaka może zrobić się dziewuszka ;-)
Agutka czyli mamy już drugiego psikusa z określeniem płci.
Mam nadzieję, że to trudniej uchwycić się u mnie sprawdzi :)

Evelinka, gratuluje cory! :) Kurcze stresujece mnie tymi zmianami, bo u nas w 18tyg bylo mowione ze na 100% chlopak i od tego czasu zwracam sie do niego wylacznie w rodzaju meskim, jak sie cos odmieni na polowkowym to bedzie malenstwo mialo problemy z tozsamoscia ;)
U większości zmiany prześledzimy po porodach :) moja położna była świadkiem jak tuż przed porodem na USG była dziewczynka a urodził się chłopiec do tego stopnia byli przekonani, że sama położna powiedziała, że dziewczynka a lekarz do niej z uśmiechem czy nie widzi co ma dziecko pomiędzy nogami...
 
I u mnie też dzisiaj wstępnie na początku 19 tyg określono DZIEWCZYNKE , lekarz stwierdził, że między nóżkami nic nie wisi, za miesiąc pewnie bedzie wyraźniej widać ale póki co przy ślicznie rozłożonych nóżkach nic zwisającego:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Gratuluje dziewczynek :) ciekawe czy u nas coś za 2 tygodnie lekarz stwierdzi.. wsumie mi obojętnie żeby tylko zdrowe było :) ale już się nastawiłam na chłopaka - bo tak mi lekarz powiedział tydzien temu.
 
Do góry