reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynka czy chłopiec? obraz z USG

reklama
Dziewczyny bylam na usg i chlopczyk :-) Cytuje pana doktora: ''napewno chlopczyk, dewfinitywnie jest tu armatka'':-D:-D Teraz czekaja mnie dlugie rozmowy z Amelka bo ona powiedziala, ze chce inna dzidzie bo ona chce siostrzyczke...czeka mnie duzo tlumaczenia ;-)
Gratulacje dla wszystkich mamus;-)
 
Dziewczyny bylam na usg i chlopczyk :-) Cytuje pana doktora: ''napewno chlopczyk, dewfinitywnie jest tu armatka'':-D:-D Teraz czekaja mnie dlugie rozmowy z Amelka bo ona powiedziala, ze chce inna dzidzie bo ona chce siostrzyczke...czeka mnie duzo tlumaczenia ;-)
Gratulacje dla wszystkich mamus;-)

hejka laseczki ja tez po usg polowkowym i mam DZIEWCZYNKE :) ale jak bede w pl to jeszcze raz pojde i zobacze dokladnie bo wiadomo jak to jest w UK... :)

No i cóż rzec- gratuluję!!! Fajnie tak wiedzieć, ja czekam do 25tego i mam nadzieję, że nic nie wyrośnie między nóżkami :)
 
Witam się i ja i gratuluję wszystkim ciekawym Mamusiom że już wiedzą:) Nam w 19 tyg Doktor wybadał dziewczynkę. Nie jest pewien na 100% bo ułożenie w trakcie badanie było niesprzyjające określeniu płci. Zrobił nam też USG 4d i widzieliśmy buźkę Maleństwa. Niesamowite wrażenie!!! Co do płci to nie nastawiam sie jeszcze bo w poprzedniej ciąży praktycznie do 7 miesiąca nie dało się określić płci bo Antoś skutecznie się zasłaniał!!!
 
Po dzisiejszej wizycie na 100% chlopak :-) Cora wiedziala od poczatku ze bedzie miala brata... Tylko mi szkoda tych pieknych sukienek po corci, ale za to poszaleje na styczniowych wyprzedazach :tak:
To jaka jest teraz statystyka? Chlopaki prowadza?
 
Po dzisiejszej wizycie na 100% chlopak :-) Cora wiedziala od poczatku ze bedzie miala brata... Tylko mi szkoda tych pieknych sukienek po corci, ale za to poszaleje na styczniowych wyprzedazach :tak:
To jaka jest teraz statystyka? Chlopaki prowadza?

Gratuluję i cóż, ja będziesz sprzedawać sukienki to daj linki :D Może się skuszę.

Dziewczyny ja naprawdę mam wrażenie, że to zbyt piękne, żeby było możliwe i że jednak 25tego okaże się, że to chłopiec :/ :D
 
reklama
dagmar nie panikuj, będzie córcia jak nic :) trzymam mocno kciuki!
na smyk.com zaczęły się obniżki ciuszków dla maluchów i się wkurzyłam bo dopeiro co kupiłam pajaca a nie było przeceny :( ale można coś upolowac nowego zawsze ;)
 
Do góry