reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynka czy chłopiec (wierzenia ludowe)

reklama
no ja tez niestety astygmatyzm ale specjalnie nie leczony :) bo go lubię i gorzej widze w okularach ktore korygują go a na oczkach mam 4,5 :( takze wole nie ryzykować :)
 
i ja także mam, ale po 1,5 na oko - czy to tez się kwalifikuje do CC?
mam nadzieję, ze nie :-(
wybieram sie do okulisty po nowym roku na badania dna okna i cisnienie oka - zobaczymy co powie...

ps. okularów ani szkieł oczywiście nie noszę, echhh
 
Dziewczyny, ja mam -7,75 na każde oko i, jak to lekarz określił, "początki astygmatyzmu". I, jak się okazuje, teraz to nie jest już wskazanie do cc. Na szczęście, okuliści raczej skłaniają się ku cc, jednak, na nieszczęście, położnicy potrafią się uprzeć przy porodzie naturalnym. Mam nadzieję, że u mnie uda się z cc. Boję się niemal panicznie porodu naturalnego - z kilku powodów.
 
spoko zołza idzieszz prywatnie do okulisty szczerzysz się albo smarujesz wewnętrzną stronę dłoni i wsychodzisz z niepodważalnym zaświadczeniem :) ot cała filozofia :)
 
Albo idziesz rodzić do kliniki, w której robią cesarkę na zawołanie:) Ja tu taką mam niedaleko, robią świetne cesarki, poród naturalny zawsze ze znieczuleniem (chyba że ktoś nie chce oczywiście). Koszt porodu to 400 zł... więc ja już raczej wiem gdzie bedę rodzić:)
 
reklama
Ja w życiu nie dałam żadnej łapówki. Teraz to lekarze chyba sami się tego boją...sporo ostatnio się o tym mówi. Tak jak piszecie - idąc prywatnie płacisz już wystarczająco:)
 
Do góry