reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynka czy chłopiec (wierzenia ludowe)

reklama
shaliman daj znac jak juz bedziecie PO testowaniu... jestem ciekawa czy tez dziewczynka wyjdzie ;-)
a jak z przeczuc Twoich?
 
Chciałam wrócić do tematu płci. Bo to ostatnio mnie b. interesuje- płeć i ruchy Maluszka:)) Staram się trzymać tych pozytywnych tematów zamiast ciągle się czymś zamartwiać.
Gdzieś przeczytałam, ze czasem się zdarza, że dobry lekarz jest w stanie podać płeć już na usg genetycznym (jeśli jest ono w 13 czy 14 tyg.). Możliwe to czy bzdura? Jak myślicie?
A Wy- Larvunia, Zabrra, Doris, Antar i inne mamusie- kiedy poznałyście płeć maluszka w poprzednich ciążach?
 
czesc
na 100 % lekarz powiedzial ze chlopak w 21 tyg. I mowil ze sie nie pomyl jeszcze wogole jak mowi ze na 100 % jest pewien to jest prawda i sie nie pomylil ;-)
ale gdybal wczesniej ze to chlopak, ale nie byl pewny juz wlasnie w ok 15 tyg.... nie jestem pewna.
Za to ja od dnia poczecia czulam ze to facet bedzie ;p
 
Ostatnia edycja:
Aestima ja płeć poznałam poźno,dopiero na ostatnim usg.Wcześniej nie było możliwości,bo zawsze się tak ułożył ze trudno było ustalic.Ale ja wiedziałam że bedzie facet ,bo bardzo chciałam i czułam sie tak jakos na faceta.
Teraz chciałabym dziewczynkę,ale coś wydaje mi sie że bedzie facet.
Ja myśle że nie potzrzebne usg ,kobieta wyczowa to sama,bynajmniej w moimprzypadku tak było a i wiele kolezanek tez tak miało.
 
Moja koleżanka która jest też w ciąży i idziemy łeb w łeb dzwoniła niedawno do mnie że mam sobie zrobić test z obrączką....obrączkę zakłada sie na nić i trzyma nad brzuszkiem...jeśli jest ruch wahadłowy to będzie dziewczynka a jak kolisty to chłopczyk...nie robiłam bo nie wierzę w zabobony i różne takie.
 
Misialina, znam ten test. Pół roku temu robiła mi go moja znajoma, a raczej żona dalekiego kuzyna. Powiedzmy, że średnio się lubimy:) I oczywiście "wyszło" mi, że nie będę miała żadnych dzieci, hehe:) Dobra zabawa, ale nie sądzę, żeby ktoś to traktował poważnie.
 
Ja poznałam płeć na usg połówkowym (20-21 tydzień). Nie miałam żadnych przeczuć do do płci, chociaż sugerując się tym jak wyglądałam i jak się czułam obstawiałam dziewczynkę. Mąż był pewny chłopaka - i nie pomylił się :)
 
reklama
Ja poznałam płeć na połówkowym ale od początku ciąży czułam że chłopiec i to było tylko potwierdzenie. Wcześniej miałam USG w 8tc a nie robiono mi tego w 13 tg. Też słyszałam że lekarze czasem płeć mówią na tym genetycznym, z tym że to nie jest pewne. ja mam to USG 22.11 już niedługo to będzie 12t3d nie nastawiam się że płeć dojrzy mi się córka marzy i mam przeczucie że będzie ale nie wiem czy to nie bardziej moje życzenia, najważniejsze zdrowe a chłopca pokocham jak swoje;)
 
Do góry