reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynka czy chłopiec?

Jakiej płci jest Twoje Dziecko?


  • Wszystkich głosujących
    61

Tygrysek1985

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Luty 2008
Postów
5 153
Poznałyście już płeć waszej przyszłej pociechy? jak tak to w którym tyg. się dowiedziałyście? I jakie uczucia wam przy tym towarzyszyły ??
 
reklama
U nas też chłopiec. Pierwsze informacje o płci dostałam od ginki w 13t, a potwierdziłam na USG połówkowym w 19t. Tak jak u Gorgusi to nasze pierwsze dziecko więc było nam obojętne co będzie, ale strasznie cieszymy się z chłopca (zwłaszcza mąż ;)))
 
O drugim synusiu dowiedzielismy sie w 12tyg.Co prawda przydała by sie córa do pary a cieszymy sie ze zdrowego syneczka.W sumie to podswiadomie czułam ze bedzie chłopczyk,wiec przy potwierdzeniu zareagowałam tylko śmiechem ze sie potwierdziło,zreszto mezo tez cały czas mówił ze bedzie syn
 
Malutką Adę doktorek nakrył w 17 tc. Uczucie nie do opisania, myślałam, że będę ryczeć jak bóbr, a cały czas się śmiałam:-D Po trzech synach nareszcie córeczka:-D
 
Witam
u Nas będzie dziewczynka, w 13 tc lekarz był pewny, dokładnie nam tłumaczył co widzi na usg a co by było widać gdyby był chłopiec. Ja marzyłam o córeczce, ale wszyscy znajomi i rodzina mówili nam, że będzie chłopiec, więc tak w to uwierzyłam, że nawet zakupiłam pierwsze ubranka w kolorze niebieskim;-) i wybraliśmy imię dla chłopca (dla dziewczynki mieliśmy już wybrane, jeszcze przed staraniem). Na tym usg mąż był pierwszy raz ze mną, i pierwszy raz zobaczył swoje dziecko a tu jeszcze taka niespodzianka. Wczoraj byliśmy na kolejnej wizycie i córcia się potwierdziła, podczas usg zrobiła siu siu i lekarz powiedział, że nie ma żadnych wątpliwości, tak sikają dziewczynki:-)
 
W 13-tyg lekarz obawiał się tak na 100% określić płeć- ale powiedział, że bardziej jednak wygląda na dziewczynkę. Od tego momentu mój M myślał o dziewczynce chodź bardzo chciał chłopca - to nasze pierwsze dziecko. W 19 tygodniu na USG Amelka ukazała się w całej okazałości pokazując na 150%, że to ONA. Ja miałem wcześniej jednak myśli o synku i nie ukrywam, że poczułam malutkie rozczarowanie (moja intuicja mnie zawiodła). Teraz jednak nie wyobrażam sobie, że mogłoby być inaczej :)
 
reklama
Nas 4d upewnilo co do chlopca, chociaz wczesniej juz lekarz zauwazyl "conieco" ;-) drugi synek ;-) w sumie po czesci tak chcielismy, łatwiej bedzie ich pogodzic w jednym pokoiku, mam juz sporo rzeczy po starszym, znam juz "obsluge" chłopca hahaha no i ja jakos tak zawsze wolałam meskie towarzystwo ;-) to teraz bede miała :D
 
Do góry