reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynka czy chłopiec?

Jakiej płci jest Twoje Dziecko?


  • Wszystkich głosujących
    61
My musimy jeszcze 4 dni przeczekac, ale... zadziwiajace sa wyniki ankiety, jak narazie 50-50 % :) hihi
 
reklama
U nas synek. Od początku czułam że będzie chłopiec (nawet suwaczek wybrałam bardziej chłopięcy). Dowiedziałam się w 16 tygodniu jaka będzie płeć, mąż nie dowierzał bo zawsze wyobrażał sobie że będzie miał córkę. Miał miesiąc na oswojenie się z myślą że jednak zostanie ojcem chłopca, bo w 20 tygodniu sam zobaczył na usg co mały ma między nogami :-) nie było wątpliwości. Niby się cieszy ale wiem że wolałby córkę. Mi było obojętne, bo to pierwsze dziecko.
 
W16tc dowiedziałam się że będzie drugi chłopczyk (ale to jeszcze nie było na sto procent),potwierdziło się w 20tc zaraz jak dr przyłożyła głowicę usg od razu widać było siusiaka. Nie byłam zaskoczona, od samego początku czułam że będzie chłopiec:tak: i wszystkim mówiłam że na pewno Kubuś będzie miał braciszka. Cieszymy się bardzo.
 
no i mamy przewage chłopaków :D
ja dołączam do grona ptaszków, to znaczy tych co noszą w brzuszku ptaszka :D
21t i kilka dni potwierdzone :)
 
Witam .JA co prawda nie od wrześniówek ,ale tak was podglądnęłam i muszę wam Dziewczyny powiedzieć ,ze wam zazdroszczę tych chłopców:) ja mam córcię ,a nie ukrywam ,ze liczyliśmy na synka ,a teraz lekarz na 100% nie stwierdził,ale mówi ,ze mu to raczej na dziewczynkę wygląda ...no nic co będzie to i tak będziemy się cieszyć :tak:
 
My też będziemy mieć syneczka :-) To nasze pierwsze dziecko, mi marzyła się córeczka, chociaż całą sobą czułam, że będzie chłopczyk - potwierdziło się to 3 dni temu na połówkowym. Mąż oczywiście chciał mieć syna jako pierwsze dziecko, więc teraz się puszy z dumy :cool2:
 
reklama
A ja sie dziś (22tc) dowiedziałam ze będę miała drugiego synka.
Rośnij zdrowo Dominisu w moim brzuszku.

Martusia ja chodzę na nfz
 
Do góry