reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynka czy chłopiec?

Jakiej płci jest Twoje Dziecko?


  • Wszystkich głosujących
    61
Witam .JA co prawda nie od wrześniówek ,ale tak was podglądnęłam i muszę wam Dziewczyny powiedzieć ,ze wam zazdroszczę tych chłopców:) ja mam córcię ,a nie ukrywam ,ze liczyliśmy na synka ,a teraz lekarz na 100% nie stwierdził,ale mówi ,ze mu to raczej na dziewczynkę wygląda ...no nic co będzie to i tak będziemy się cieszyć :tak:
to ja się na dziewczynkę chętnie zamienię ;-)
 
reklama
u nas w 12 tc powiedziała lekarka, ze chlopak i potwierdzony dzisiaj :) bardzo chciałam drugiego synka wiec tymbardziej sie ciesze:)
 
A u mnie dziewczynka stwierdzona w 16 tc , potwierdzona w 18tc , ale lekarz powiedział , żeby jeszcze poczekać , bo to jeszcze wcześnie i "może coś wyrosnąć". Oczywiście będziemy się cieszyć z każdej płci jednakowo , bo długo czekaliśmy na drugą dzidzię , ale ja marzę o dziewczynce, a z kolei mąż z synkiem chcą chłopca :) , więc zapewne ktoś będzie uszczęśliwiony
 
My o Coruni dowiedzielismy sie wczoraj na polowkowym 20 tc:)mi praktycznie wszyscy oprocz 2 Dziadkow mowili ze bedzie Dziewczynka wiec jakos tez juz tak sie nastawilam, jestesmy oboje z M bardzo szczesliwi to Nasza pierwsza Pociecha wiec Synka jeszcze "sie zrobi":)
 
No i będzie synek!:-) Jesteśmy po USG połówkowym. 19 tyg i 6 dni wg. OM. 20 tyg i 4 dni wg. USG genetycznego z 12 tyg. ciaży. Wszystko prawidłowo sie rozwija. :happy: Niektóre dziewczyny w ciąży mówią, że czują od początku, jaka będzie płeć. Moja bratowa tak miała. Ja nie. :eek: Jak już ktos podejmował sie zgadywania, to zazwyczaj mówiono, że będzie dziewczynka. A bo to kształt brzuszka na dziewczynkę, a bo za słodkim strasznie teraz przepadam... Mi natomiast przed wczoraj przyśniło sie, że będzie chłopiec, no i jak się dzis okazało - sen proroczy!:tak: Jest tylko jeden mały problem - kompletnie nie możemy sie zgodzić z D. co do wyboru imienia dla synka. :sorry: Co ja lubię to on nie, i na odwrót. No cóż... mamy jeszcze 4,5 mies do dojscia do porozumienia :-p Jesteśmy bardzo szczęśliwi.....
 
a u nas Zosia! informacja z wczorajszego polowkowego. Widac bylo wyraznie i nikt nie mial watpliwosci na co patrzy. Ucieszylismy sie bardzo, bo juz od wielu tygodni mowilismy o niej Zosia :) Maz sie cieszy bardzo ale mowi, ze teraz bedziemy rodzic az bedzie chlopiec ;-)
Ja sie poplakalam ale cale to usg lzy mi strasznie lecialy po polikach. Gdyby byl chlopiec lecialyby tak samo :)
 
reklama
ZDROWA DZIEWCZYNKA
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif


jestem w siodmym niebie, dziewczynka tak jak jak chcialam i co najsmieszniejsze taka plec jak pokazywaly wszytskie wrozby, w ktore absolutnie nie wierze, najpierw pokazala sie tylem i lekarz mowil, ze siusiaka nie widzi, a pod koniec badania slicznie rozchylila nozki i tez lekarz nic nie zauwazyl, powiedzial, ze raczej dziewczynka, jak ja sie ciesze, bo bedzie miala ciuszki po Oliwce takie od 2 roku zycia bo mniejszych nie zostawialam niestety tylko sprzedawalam, ciesze sie tez, ze dziewczynka bo moim zdaniem ja sie nie nadaje do wychowania chlopcow raczej bym takie cioty wychowala moze za 10 lat do tego dojrzeje heh
smiac mi sie chce troche bo najpierw wypiela pupe jakby chciala powiedziec i tak Wam nie pokaze, a potem ziewnela, w moim odbiorze mowiac no dobra niech Wam bedzie i pieknie rozlozyla nozki heh
 
Do góry