reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynka czy chłopiec?

Jakiej płci jest Twoje Dziecko?


  • Wszystkich głosujących
    61
a my w koncu wiemy ze chlopczyk, Oliwier :) doktorek powiedzial, ze wszystko wskazuje na chlopca. dowiedzielismy sie dzis czyli w 19tc, gabinet prywatny, usg zwykle.
 
reklama
dziewczyny a sprawdzalyscie płec w kalendarzu chińskim? bardzo fajna zabawa bo ja w takie rzeczy nie wierze ale mi wg tego kalendarza wychodzi chlopiec. Ciekawa jestem czy tym z was ktore znają juz plec potwierdzi się wg kalendarza, jesli mozecie to sprawdzcie bo kolezanka z pracy mówiła mi ze w jej rodzinie wszystkim sie sprawdza ten kalendarz.
Kalkulator płci dziecka - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl

wyszły mi dwie dziewczynki,a mam dwóch chłopców ;-):-)
 
Ja w koncu wiem dziewczynka:-):-):-) od poczatku tak czułam choc ostatnio zaczełam watpic bo mi chłopca wszyscy wmawiali:-p, ale wszystkie objawy miałam jak w ciazach z dziewczynkami bo w sumie to bedzie trzecia corcia- Dorotka i moj aniołek Paulinka
[*] i malenka w brzuszku:-D
 
he he mi wg tego kalendarza chińskiego też wyszła dziewczynka, ale nadal widać przewaga chłopców, będą miały wzięcie nasze dziewczynki:tak:
 
mi wychodzi chłopiec z kalendarza , a dziś na usg 100% dziewczynka, ale idę 01.06 skonsultować to jeszcze z innym lekarzem.
 
Będzie dziewczynka choć wszyscy mówili: chłopak! :D:D:D:D

Gabrysia, to na pewno :)
Dowiedziałam się dzisiaj, w 21tyg ciąży. Oboje z mężem byliśmy w dużym szoku :)
 
u nas tez bedzie dziewczynka :-) wszyscy mi tak wrozyli -Ja z mezem obstawialismy chopca, co nie zmienia faktu ze bardzo sie cieszymy :-)
 
My będziemy mieli dziewczynkę, dowiedzieliśmy się w 22 tygodniu, chociaż w 13-tym lekarz już obstawiał dziewczynkę. Dostaliśmy gwarancję że w razie urodzin chłopca lekarz zwraca kase za zakupione różowe ubranka :-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry