reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynka czy chłopiec?

Jakiej płci jest Twoje Dziecko?


  • Wszystkich głosujących
    61
Witam wszytkie wrzesniowe mamy :) chcilabym sie dowiedziec czy u was tez jest taki zawrot glowy co do ustalenia plci dziecka :) u mnie najpierw chlopiec, pozniej dzieczynka. miesiac temu wyladowalam w szpitalu mowili chlopiec tydz po tym gienkolog mowi ze chyba cora. wy juz wiecie na 100 %??? ja chcilam juz isc do innego ginekologa jedynie po to zeby sie dowiedziec:) nie moge sie juz doczekac kolejna wizyte mam za 2tyg powiedzilam ze nie zejde mu z fotela poki sie nie dowiem :)
pozdrawiam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A ja jako mama bliźniaków nie mogę zagłosować! :p A jak będę miała parkę? :-) Póki co ponoć na 100 proc. jedna dziewczynka.
 
to ja dorzucam kolejną dziewczynkę. Dziś potwierdził mi to inny lekarz , więc myślę , że to już pewne. ;)
 
ja myslalam ze przydaloby sie cos takiego w rodzaju rankingu zeby te imiona nie bykly tylko wypisane, ale zeby sie sumowały ze np. tyle osob wybrało imie Zuzia, tyle Julka.. chcialabym sie zorientowac wlasnie jakie teraz są dawane imiona..
 
jednak lekarz się pomylił i będę miała syna :) ale psikus i jak mam teraz zaznaczyć w ankiecie wcześniej już zaznaczyłam że będę miała córkę
 
reklama
jednak lekarz się pomylił i będę miała syna :) ale psikus i jak mam teraz zaznaczyć w ankiecie wcześniej już zaznaczyłam że będę miała córkę

no prosze synuś jajeczka schował:)a w którym tc dowiedziałaś sie ze córcia?i czy dowód widziałaś?a teraz dowód przy synku?masz foteczki?
 
Do góry