reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynka ? Czy na pewno ?

patrycjal755

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Styczeń 2022
Postów
15
Zaczynamy 18 tydzień, co myślicie czy to 100% dziewczynka ? Już w 12 tc lekarz twierdził ze na 80% wczoraj dał nam już 100% 😌
image.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 93
reklama
Na tym zdjęciu to bym obstawiała, że jest nos ;)
Zaufaj lekarzowi, mnie w obu ciążach już na pierwszym prenatalnym potwierdzali płeć na 95% i niespodzianek nie było :)
 
sama sie spodziewam dziewczynki i w 20 tyg mialam zdjecie, na ktorym wyraznie było widac wargi sromowe, ja u Ciebie nie widze w sumie nic co wskazuje na dana plec🤔
 
Dla mnie to też wygląda kompletnie na nic... A "konwersje" zdarzają się w obie strony, pępowina ponoć potrafi skutecznie udawać ptaszka... Innym razem schować się i wygląda wszystko na gładko...
Poczekalabym do połowkowych - zbam przypadki gdzie do 30+ tc lekarz się upierał przy danej plci a na porodówce niespodzianka.

Ja miałam wiadomą płeć na 100% od 11tc - zrobiłam badanie nifty... A na usg się powtarzało się że chłopiec... Raz ok 20tc lekrz spojrzał "ma być dziewczynka?"... A za chwilę "a nie, jednak chłopiec na 100%" 🤣
 
reklama
Dla mnie to też wygląda kompletnie na nic... A "konwersje" zdarzają się w obie strony, pępowina ponoć potrafi skutecznie udawać ptaszka... Innym razem schować się i wygląda wszystko na gładko...
Poczekalabym do połowkowych - zbam przypadki gdzie do 30+ tc lekarz się upierał przy danej plci a na porodówce niespodzianka.

Ja miałam wiadomą płeć na 100% od 11tc - zrobiłam badanie nifty... A na usg się powtarzało się że chłopiec... Raz ok 20tc lekrz spojrzał "ma być dziewczynka?"... A za chwilę "a nie, jednak chłopiec na 100%" 🤣
a z nifty wyszedł chłopiec czy dziewczynka? 😁
 
Do góry