reklama

Dziewczynka z chłopczyka?

Kaszo

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Sierpień 2018
Postów
15
Rozwiązania
0
Na podstawie wyrostka 12+2 Dr na prenatalnych określiła chłopca. Wczoraj 15+5 na USG u prowadzącej poinformowala mnie że to raczej dzieczynka. Dokładnie dziecko pokazalo co jest między nogami. Zdjecie przedstawialo 2 kreski ulożone dosyc blisko siebie.Powoedziala że w tym miejscu byłaby widoczna juz moszna. Mimo, iż cieszę się z kazdej wersji nie daje mi to spokoju. Jak prezentowały się Wasze dziewczynki. Mam już chlopca cieszylam sie z opcji młodszego brata. Boje sie, ze jednak troche sie na ta dziewczynkę napale. Proszę o informację;)
 
reklama

stacy

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Maj 2015
Postów
2 049
Miasto
małopolska
Rozwiązania
0
W 1 ciąży na badaniach prenatalnych 12/13 tydzień Pani dr powiedziała że chlopak. Po jakimś czasie lekarz prowadzący pokazał że dziewczynka. I tak już zostało.

W drugiej ciąży ta sama Pani dr powiedziała że dziewczynka, bo u chłopców coś tam się podnosi czy jakoś tak. Po 3 tyg ten sam lekarz prowadzący powiedział że będzie chłopak. Mamy zdjęcie w ramach dowodu.
 
Dołączył(a)
3 Wrzesień 2018
Postów
4
Miasto
Północ PL
Rozwiązania
0
U mnie tak samo było, najpierw miał być Staś, a urodziłam Hanię :) Stasia później :D czasami tak jest, że to się zmienia, im później tym łatwiej jest ustalić płeć.
 

Podobne tematy


Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Test

Przetestuj X-Fly, wózek marki X-lander

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/04/2019

Test

Przetestuj zestaw do karmienia marki Yoomi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/04/2019

Nowe pytania

Do góry