reklama
  • Jerzego Owsiaka poznałam wiele lat temu i miałam okazję spędzić z nim kilka fantastycznych godzin. To piękny, mądry i dobry człowiek. Jestem ogromnie wzruszona, że dzisiaj na Forum tyle z Was wypowiadało się tak bardzo pozytywnie na jego temat. Bardzo dziękuję jemu za to co robi pommo ataków i całego brudu, który na niego wylewają różne osoby i bardzo dziękuję Wam, że jesteście po dobrej stronie mocy. <3 Anna Ślusarczyk Dziękuję za to co robisz. LINK

Dziewczynka z chłopczyka?

Kaszo

Początkująca w BB
Od
18 Sierpień 2018
Odpowiedzi
0
Na podstawie wyrostka 12+2 Dr na prenatalnych określiła chłopca. Wczoraj 15+5 na USG u prowadzącej poinformowala mnie że to raczej dzieczynka. Dokładnie dziecko pokazalo co jest między nogami. Zdjecie przedstawialo 2 kreski ulożone dosyc blisko siebie.Powoedziala że w tym miejscu byłaby widoczna juz moszna. Mimo, iż cieszę się z kazdej wersji nie daje mi to spokoju. Jak prezentowały się Wasze dziewczynki. Mam już chlopca cieszylam sie z opcji młodszego brata. Boje sie, ze jednak troche sie na ta dziewczynkę napale. Proszę o informację;)

reklama

stacy

Fanka BB :)
Od
1 Maj 2015
Miasto
małopolska
Odpowiedzi
0
W 1 ciąży na badaniach prenatalnych 12/13 tydzień Pani dr powiedziała że chlopak. Po jakimś czasie lekarz prowadzący pokazał że dziewczynka. I tak już zostało.

W drugiej ciąży ta sama Pani dr powiedziała że dziewczynka, bo u chłopców coś tam się podnosi czy jakoś tak. Po 3 tyg ten sam lekarz prowadzący powiedział że będzie chłopak. Mamy zdjęcie w ramach dowodu.

Od
3 Wrzesień 2018
Miasto
Północ PL
Odpowiedzi
0
U mnie tak samo było, najpierw miał być Staś, a urodziłam Hanię :) Stasia później :D czasami tak jest, że to się zmienia, im później tym łatwiej jest ustalić płeć.

Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O