reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynka z chłopczyka?

reklama
Wiesz co, poszukam, ale od porodu trochę czasu minęło i może mi to trochę zająć:-)
Ok, rozumiem. A może pamiętasz czy bylo widać że wyrostek płciowy był pod kątem ustawiony a mimo to okazało się że to dziewczynka? Lekarz na podstawie kąta komktetnie oceniał? Chodzi mi o to czy jest szansa na to że mój się pomylił. Nie mam zdjecia 2d z przekroju tylko takie 3d i chyba nie idzie aż pod takim kątem do góry 🤔 nadzieja umiera ostatnia 😉
 

Załączniki

  • Screenshot_20191129-165648.png
    Screenshot_20191129-165648.png
    429,7 KB · Wyświetleń: 62
Ok, rozumiem. A może pamiętasz czy bylo widać że wyrostek płciowy był pod kątem ustawiony a mimo to okazało się że to dziewczynka? Lekarz na podstawie kąta komktetnie oceniał? Chodzi mi o to czy jest szansa na to że mój się pomylił. Nie mam zdjecia 2d z przekroju tylko takie 3d i chyba nie idzie aż pod takim kątem do góry 🤔 nadzieja umiera ostatnia 😉
Wiesz ci, mój lekarz zawsze mówił, że na tym wczesnym etapie to jak wróżenie z fusów. Na podstawie wyrostka luźno rzucił że może być facet, więc trzeba było poczekać,aż wstydnisia dojrzeje do pokazania tajemnicy.
 
Cześć dziewczyny :)
U mnie na pierwszym badaniu prenatalnym lekarz powiedział że to prawdopodobnie dziewczynka ale na tym etapie dziecko jest tak małe, że jak przyjdę w 21 tygodniu na kolejne badanie tz polowkowe to będzie widac o wiele lepiej i wtedy określi płeć, jestem po tym badaniu i teraz już sama dokładnie widziałam, że to jednak chłopiec :)
Na drugim badaniu prenatalnym najlepiej określić jest płeć bo dziecko jest już większe i ma jeszcze miejsce żeby pokazać co ma między nogami, później już trudniej żeby było odpowiednio ustawione, także myślę że na tym badaniu już na 99% będziesz wiedziała kogo nosisz pod sercem :) pozdrawiam :)
 
Do góry