reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny byłam na becie

agataf

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Grudzień 2017
Postów
18
Dzisiaj rano byłam na becie wyniki po 16 .Boli mnie trochę brzuch a mam różowe plamienia.Moze to okres?

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rozwiązanie
Olcia1718 dzięki za info i podpowiedź w kwestii powtórzenia badań. W takim razie jutro ponownie pojade na badanie może tym razem pojde do lekarza pierwszego kontaktu aby dał skierowanie bo wczoraj już nie chciałam czekać i zapłaciłam z drugiej strony na tak cudownym stanie nie ma co oszczędzać. Na pewno się odezwę :)
Juz sama nie wiem czy czekać na wynik jakbym miała pozytywny to mam możliwość dzisiaj do lekarza pojechać.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może być zagnieżdżane, może być normalne plamienie a może być takie które źle wróży , poczekaj na bete i najlepiej powtorz po 48 h
Test robiłaś? Jakie cykle masz ?
jak beta wyjdzie dodania i po 48 będzie dobry przyrost i dalej będziesz plamic ja bym poszła do lekarza po luteine albo duphaston.
 
reklama
reklama
Nieraz jest ok ja pamiętam jak w 6 tyg miałam plamienie 2 dni różowe albo brązowe poleciałam z płaczem do lekarza jeszcze nic nie mógł stwierdzić dał luteine ale akurat ustalone samo plamienie.
Ale lepiej dmuchać na zimne
 
Ostatnia edycja:
Do góry