reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny byłam na becie

agataf

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Grudzień 2017
Postów
18
Dzisiaj rano byłam na becie wyniki po 16 .Boli mnie trochę brzuch a mam różowe plamienia.Moze to okres?

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rozwiązanie
Olcia1718 dzięki za info i podpowiedź w kwestii powtórzenia badań. W takim razie jutro ponownie pojade na badanie może tym razem pojde do lekarza pierwszego kontaktu aby dał skierowanie bo wczoraj już nie chciałam czekać i zapłaciłam z drugiej strony na tak cudownym stanie nie ma co oszczędzać. Na pewno się odezwę :)
reklama
Dużych plamien nie mam ale brzuch mnie boli lepiej niech sprawdzi tak na wszelki wypadek.I jestem przykładem wpadki ze stosunku przerywanego.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spora beta! Gratuluję, już Ci chyba trochę lepiej, prawda? Zobaczysz, będzie dobrze. Następną zrób za 48 lub 72h, żeby sprawdzić przyrost skoro plamisz, natomiast nie ma sensu robić jeszcze jutro, bo beta rośnie skokowo i jutrzejszy wynik może np niepokoić, a pojutrze będzie Ok. Powodzenia!
 
reklama
Hej.Przepraszam ze dzisiaj odpisuje ale u lekarza byłam o 22 .Ciąża tydzień 5.Pecherzyk ciazowy GS 12,4 ale narazie zarodka nie widać. Plamien nie mam,ale dostałam duphaston.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry