reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Dziewczyny czy jecie dużo słodkiego w ciąży

reklama
Ja przez 2 tygodnie w 3 trymestrze jadłam dużo czekolady. Mała się domagała, jak nie zjadłam czekolady to się nie chciała ruszać i mnie stresowała. Ze względu na wagę słodyczy unikam.
 
Ja jem słodycze codziennie od połowy ciąży (wcześniej wymioty nie dawały nic zjeść). W każdej ciąży tak jadłam, cukry w normie, dzieci wagowo w sam raz (dwaj po 3200g, trzeci w drodze, ale wagowo 50 centyl). W poprzednich ciążach tyłam 15-16kg i po kilku miesiącach wracałam do swojej wagi, więc i tym razem się nie przejmuję (aktualnie 32tc +8kg).
 
reklama
Do góry